Hlavní navigace

Na bratislavský casting přišla i Dominika Puterová z Talentmanie

[Tisková zpráva] O uplynulém víkendu jsme opět dokázali, že oba naše národy jsou bezedná studnice pěveckých talentů. Předvést na castingu svůj originální hlas, a zkusit tak získat šanci stát se součástí pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, využila i přes předvánoční shon velká spousta pěveckých adeptů!

Sdílet

Praha 20. prosince 2010 – Další castingové kolo do druhé řady úspěšné pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar proběhlo o čtvrtém adventním víkendu v Bratislavě. I přes hektický předvánoční shon čekaly mraky pěveckých nedočkavců, kteří chtěli mít své místo u registrace jisté, před halou Incheba Export Areny od brzkých ranních hodin. Celý den se pak neslo útrobami budovy hlasité i tišší pozpěvování a nejrůznější tóny, nikdo nechtěl před porotou se svým pěveckým výkonem pohořet. Kromě velkého množství zpěváků a zpěvaček snad ze všech koutů Slovenska a dokonce i Česka, kteří chtěli zkusit štěstí a postoupit dále v kolotoči druhé řady Česko Slovenské SuperStar. Přišli zazpívat také staří známí adepti předešlých řad SuperStar. O postup do dalšího kola se dokonce přišla ucházet i finalistka show Talentmania Dominika Puterová! Během castingu bylo pro soutěžící připraveno také jedno překvapení v podobě finalistky SuperStar Dominiky Staré. Ta přišla soutěžící povzbudit a rozptýlit případnou trému několika písničkami.

I moderátorské duo bylo pro příchozí osvěžujícím zpestřením. Profesionální moderátor Leoš Mareš a jeho okouzlující spolumoderátorka Tina dodávali mladým zpěvákům a zpěvačkám odvahu. Všichni soutěžící byli plni očekávání, každého zajímaly názory a hodnocení jeho zpěvu od členů hvězdné poroty – nové, okouzlující Heleny Zeťové, zkušené a vtipné Gábiny Osvaldové, kritického a uznávaného Paľa Habery a populárního drsného rappera Rytmuse.

Zpěváci a zpěvačky ve věku od 15 do 30 let, kteří chtějí udělat krok ke svému pěveckému štěstí, mají jedinečnou šanci přijít na předposlední castingové kolo do druhé řady úspěšného projektu Česko Slovenská SuperStar, které se uskuteční již za pár týdnů, 9. ledna 2011 v Košicích!