Hlavní navigace

Na český i slovenský trh vstupuje nová gastronomická stanice FOOD Network

[Tisková zpráva] Nová gastronomická stanice Food Network vstupuje v květnu na český a slovenský trh. Jak ze samotného názvu vyplývá, stanice reprezentuje pořady o jídle a vaření, ale zcela novým a svěžím stylem. Nabízí spojení realistického vaření a energické zábavy. Je plná nových nápadů, jež osloví různorodého diváka. Inspiraci zde najdou jak gurmáni a milovníci jídla, tak i ti, co hledají cestu jak se příjemně odreagovat. Na českém i slovenském trhu stanici zastupuje společnost Chello Central Europe.

Sdílet

Denní program obsahuje pořady s novými kuchařskými hvězdami i ostřílenými vládci kuchyní. Jedná se například o pořady Tyler´s Ultimate s Tylerem Florencem, 30 Minutes meal s Rachel Ray nebo divácky nejpopulárnější Barefoot Contessa s Inou Carten. Všechny pořady jsou vysoce inspirativní a jejich moderátoři se pyšní opravdovým kuchařským talentem. V hlavním vysílacím čase uvádí Food Network zábavné seriály Iron Chef America, Chopped a Food Network Challenge. Program je k dispozici v HD verzi, prozatím pouze v anglickém znění.

Food Network je společný projekt společnosti Scripps Network Interactive Inc. a přední mezinárodní společnosti Chello Zone, dceřinné firmy společnosti Chellomedia. Na českém a slovenské trhu bude stanici zastupovat divize Chello Central Europe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).