Hlavní navigace

Na český trh přichází vínový LG Chocolate

[Tisková zpráva] Praha, 23. října 2006 --- Společnost LG Electronics, přední světový výrobce mobilních telefonů, uvádí na český trh populární stylový telefon LG Chocolate KG800 ve vínové barvě. Černá verze tohoto telefonu, která byla uvedena na tuzemský trh v červnu 2006 a také bílá verze představená letos v září se u zákazníků setkala s obrovským úspěchem. Rovněž celosvětově se jedná o velmi oblíbený model. Od uvedení na evropský trh v květnu tohoto roku se za osm týdnů prodalo více než milion kusů.

Sdílet

Barevné verze telefonu LG Chocolate osloví především ty zákazníky, kteří požadují nejen nejmodernější funkce, ale i stylový doplněk. Vínová varianta tohoto oblíbeného modelu spojuje moderní styl s elegancí.

Telefon LG Chocolate KG800 ve vínové barvě se pyšní stejně jako jeho předchůdce dotykovou klávesnicí s červeným podsvícením. Obdobně jako černá verze je vybaven celou řadou užitečných funkcí: MP3 přehrávačem, 128 MB interní paměti, fotoaparátem a videokamerou s rozlišením 1,3 megapixelu, konektivitou s technologiemi jako je bezdrátové Bluetooth™, WAP a GPRS.

Vínová verze telefonu LG Chocolate KG800 bude v ČR na volném trhu a u operátora Telefonica O2 dostupný od začátku listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 9.990 Kč včetně DPH.