Hlavní navigace

Na český trh vstupuje internetový vyhledávač nemovitostí GoHome.cz

[Tisková zpráva] (Praha, 11.3.2009) Internetový vyhledávač GoHome.cz je určen pro vyhledávání nemovitostí. Funguje na stejném principu jako Google a v současnosti je na www.GoHome.cz více jak 500 tisíc nemovitostí.

Sdílet

GoHome.cz shromažďuje obsah ze všech nabídek realitních kanceláří a portálů s nemovitostmi v České republice. „Uživatelé, kteří hledají pronájem nebo chtějí koupit dům, byt, stavební parcelu nebo nebytový prostor, mají vše na jednom místě. GoHome je jednoduchý pro používání, stačí zadat jednoduchý dotaz např.: byt v Praze 1 kolem 50 metrů čtverečních do 1.500.000 Kč. Vyhledávač GoHome.cz vám poté nabídne výsledky hledání,“ vysvětlil Petr Slavík, zástupce české pobočky společnosti GoHome.cz.

GoHome.cz vyhledává velice rychle a na stejném principu jako internetový vyhledávač Google. Proto je možné zadávat slovní dotazy vyhledávaných nemovitostí. „GoHome.cz je vlastně virtuální realitní makléř. Stačí se ho zeptat, a on prohledává internetové stránky s nabídkami nemovitostí. Propracovaná technologie dokáže rozpoznat zadaný dotaz. Proto můžete napsat: „dům na Šumavě“ a systém vám vyhledá domy na Šumavě,“ upozorňuje Petr Slavík.

Novinkou, kterou ocení zejména zájemci o koupi nemovitosti, je sledování cen jednotlivých nabídek. „V současné době se mluví o snižování nebo růstu cen nemovitostí. Ve vyhledávači stačí zadat formulaci: „pokles ceny byt v Plzni“ a získáte pouze nabídku bytů, u kterých byla v období několika týdnů snížena cena,“ připomíná jednu z výhod vyhledávače GoHome.cz Petr Slavík. GoHome.cz dokáže vyhledat také pouze novinky v nabídce, není tak nutné se proklikávat všemi nemovitostmi znovu.

Najdi svůj dům – jdi na www.gohome.cz

GoHome.cz je internetový vyhledávač určený pro vyhledávání veškerých druhů realit. GoHome.cz prohledává nabídky všech realitních kanceláří a realitních portálů. GoHome.cz funguje na principu zadávání kontextového dotazu, stejně jako v nejrozšířenějším internetovém vyhledávači na světě Googlu. Vyhledávač GoHome v současné době funguje v Itálii (www.gohome.it) , Slovensku (www.gohome.sk) , Chorvatsku (www.gohome.hr), Slovinsku (www.gohome.si), Německu (www.gohome.eu), Srbsku (www.gohome.co.rs) a v České republice (www.gohome.cz).