Hlavní navigace

MEDIAFAX – NA ČESKÝ TRH VSTUPUJE NOVÁ TISKOVÁ AGENTURA

[Tisková zpráva] Ve středu 11. června 2008 vstoupí na český mediální trh nezávislá soukromá tisková agentura Mediafax.

Sdílet

Společnost Mediafax je mezinárodní plnoformátová tisková agentura, která nabízí profesionální servis a produkty klientům z oblasti médií, soukromého i veřejného sektoru. Cílem agentury je dodávat široké spektrum a maximální objem nejrychlejších a důvěryhodných zpráv z České republiky a celého světa.

Krédem agentury Mediafax je především rychlé, kvalitní a nestranné zpravodajství. Zakladatelé agentury jsou přesvědčeni, že právě tyto aspekty práce Mediafaxu budou přínosem pro rychle se rozvíjející mediální trh v České republice.

Agentura poskytuje pro své klienty textový a obrazový servis, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zákazník bude mít přístup k průměrně 300 zprávám denně, které budou k dispozici přes webové stránky www.mediafaxbiz.cz a www.mediafaxfo­to.cz. Zde nalezne zpravodajství z regionů, politiky, ekonomiky, sportu, krimi, kultury a kompletní zahraniční servis.

Aktuální dění sleduje tým 120 reportérů, editorů, fotografů a grafiků, kteří mají zkušenosti z tištěných i elektronických médií. Agentura Mediafax má také k dispozici vlastní síť regionálních zpravodajů na 24 místech České republiky. Zároveň buduje jedinečnou skupinu zahraničních spolupracovníků, kteří budou v nejbližší době poskytovat zpravodajství z desítek zemí celého světa.

Agentura Mediafax, která je výsledkem 40milionové investice, plánuje oslovit i další internetové uživatele prostřednictvím volně dostupné verze www.mediafax.cz. Tu chce redakce zprovoznit na podzim 2008.

„Několik měsíců celý náš tým tvrdě pracoval a připravoval zpravodajství, při takzvaném vysílání do zdi. Výsledkem je více než dvacet tisíc zpráv a tisíce fotografií. Přes osmdesát procent těchto zpráv přitom neprošlo dosud existujícím agenturním servisem. Pevně věřím, že po vstupu naší agentury na trh, se tato situace změní. Celý náš tým se na to upřímně těší, “ říká Martin Švehlák, šéfredaktor agentury Mediafax.

Mediafax garantuje aktuální a pravdivé informace, profesionální přístup a nestrannost. Více na www.mediafaxbiz.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).