Hlavní navigace

Na charitativní koncert Chceme žít s vámi zavítalo šest tisíc lidí

[Tisková zpráva] Šest tisíc diváků zaplnilo ve středu 22. dubna pražskou O2 arenu, aby se zúčastnilo charitativního koncertu Chceme žít s vámi, který každoročně pořádá Nadace Nova pro mentálně postižené děti i dospělé ze specializovaných ústavů celé ČR. Více než dvě hodiny jim zpívali Michal David, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Heidi Janků, Maxim Turbulenc a další zpěváci a kapely. Program jako v předchozích letech moderovali Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Sdílet

Praha 23. dubna 2004 – Všechny účastníky letošního již 14. ročníku koncertu Chceme žít s vámi přivítal generální ředitel TV Nova a předseda správní rady Nadace Nova Petr Dvořák a v duchu sloganu TV Nova Odvažte se zažít víc jim popřál, aby se odvážili pořádně si zazpívat a zatancovat. A to mu šest tisíc přítomných rádo splnilo.

Písničkou nazvanou Chceme žít s vámi odstartovali stejnojmenný koncert moderátoři Snídaně s Novou Marta Ondráčková, Kristina Bastienová, Iveta Kořínková, Pavel Svoboda, Tomáš Krejčíř a Ondřej Vodný. Radostná atmosféra strhla všechny hned při prvních tónech a vydržela jim po celé dvě hodiny.

V hale nebyl nikdo, kdo by se svými oblíbenými zpěváky nezpíval. Tančilo se takřka všude, v nabitém prostoru pod jevištěm i na schodech v uličkách hlediště. A není divu, své největší hity tu zazpívali Michal David, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Heidi Janků, Ondřej Hejma a skupiny Maxim Turbulenc, All X, Infinity, Hamleti a Děda Mládek Illegal Band.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).