Hlavní navigace

Show Jana Krause - Na co vzpomíná Vlasta Chramostová

[Tisková zpráva] Do šestnáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: herečka Vlasta Chramostová, módní návrhář Jakub Polanka a vítězka soutěže Miss Expat Paulina Nakashole.

Sdílet

S Vlastou Chramostovou probral Jan Kraus oslavy jejích kulatých narozenin i odchod do důchodu. A nemohli vynechat ani jejího manžela Stanislava Milotu. Od módního návrháře Jakuba Polanky se Jan Kraus dozvěděl, co mu dělá ramena, jak se měří modelky a jak se šlape na šicím stroji. Miss Expat Paulina Nakashole Jana Krause pozvala do Namibie s tím, že by tam mohl zdatně bojovat o titul nejkrásnějšího cizince.

Premiéru šestnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 16. prosince ve 22.10 na Primě.

Jan Kraus s velkou úctou uvedl Vlastu Chramostovou. „Proč jsem tady, co se děje?“ zavtipkovala paní Chramostová na úvod. „Pozvali jsme vás proto, že jste oslavila nedávno narozeniny a skončila jste s divadlem, což nás mrzí,“ odpověděl pan Kraus. Paní Chramostová prozradila, že její manžel Stanislav Milota prý konstatoval, že si ho Kraus nepozval, protože se ho prý bojí, a že prý dále vzkazuje, že velmi oceňuje protikorupční aktivity Jana Krause. „Milota tu není taky proto, že nemá zuby; a já jsem kvůli vám odhodila berle předevčírem a vzala jsem si podpatky,“ prozradila paní Chramostová. Probrali spolu focení kalendáře pro nadaci Chantal, kde se paní Chramostová fotila nastylizovaná jako Winston Churchill. Jan Kraus se zajímal o to, zda i druhá část knihy paní Chramostové bude tak otevřená a výjimečná jako její první kniha. „Ano, první díl je tak trochu i milostný román o mně a manželovi. V druhém díle to všechno popřu,“ rozesmála Vlasta Chramostová publikum. Přiznala, že s manželem nemůže už chodit do společnosti, protože manžel uráží lidi i ji. „Říká, že lidí má plné zuby a mě ze všech nejvíc,“ pobavila paní Vlasta diváky. Moderátor se ptal na názor paní Chramostové na současný svět. „Koho by napadlo, že v dnešním světě budou po světě řádit piráti? Že se budou vést náboženské války? Já se na tenhle svět zlobím a na sebe se zlobím, že mě to zlobí,“ říkala paní Vlasta. Paní Chramostová pak vyprávěla, jak se s ní rozloučili kamarádi v Národním divadle, když odehrála poslední představení. „Dali mi spoustu kytek, a i když ty kytky byly v chladu, začaly pak za pár dní dostávat takový strašnický odér,“ pobavila paní Vlasta diváky. Prozradila, že pan Milota vypadá jako drsňák, ale že je v podstatě něžná duše. „Tak jako vy. Vy máte rozsah od arogance až po laskavost,“ zaskočila Jana Krause.

Moderátor představil předního evropského návrháře Jakuba Polanku. „Já jsem český návrhář,“ upřesnil Jakub. „Vaše specializace?“ ptal se moderátor. „Dámská móda,“ odpověděl Jakub. Moderátora zajímalo, jak vidí českou módu a styl oblékání. „Něco mezi ruskou pompézností a německou impotencí,“ konstatoval Jakub. „Rozdíl mezi Češkama a Francouzkama?“ zajímal se moderátor. „Francouzka vypadá přirozeně. Češky jsou buď šedivé myši, nebo se naopak přehnaně líčí a jsou také uniformní,“ porovnal Jakub. „Chlapi se zase neoblékají většinou k události, kterou absolvují. Vzít si trekové kalhoty do Národního divadla je průšvih,“ konstatoval Jakub. Jan Kraus se zajímal, co Jakub říká na dámské módní kalhoty s rozkrokem „až u země“. „Víte, jak je to pohodlné? Třeba vám chce žena něco naznačit… Třeba že nebude sex,“ nadhodil Jakub. „A proč by se kvůli takové maličkosti převlékala?“ divil se moderátor. „To bychom mohli žít v nějaké kostýmní komedii,“ dodal. „Když půjdu na party, co si mám vzít na sebe?“ vyptával se moderátor. „Běžte asi takhle, jak jste. Sako vám sedí, dělá vám ramena,“ pobavil Jakub diváky. „Kdybyste nechtěl jít v saku, tak běžte jen v košili,“ poradil Jakub. „To je bomba nápad,“ odvětil ironicky moderátor. Jana Krause zajímalo, jak Jakub pracuje s modelkami při svých přehlídkách. „Každá modelka má vzadu svého oblíkače. To je fofr jako v řeznictví,“ popsal Jakub. Jan Kraus ho pak vybídl, aby předvedl na modelce, jak vznikají modely. „Tady máte šicí stroj, látku, všechno,“ informoval ho moderátor a nabídl se, že modelku změří. Jakub mu radil, jaké míry potřebuje. „Obvod krku, pasu, prsou…“ Pak se dal Jakub do šití šatů na šicím stroji a Jan Kraus se ujal „šlapání“. Model, který vznikl za pár minut, vzbudil zasloužený obdiv.

Moderátor pak přivítal Paulinu Nakashole, která vyhrála soutěž o nejkrásnější cizinku u nás a která je původem z Namibie. „Kromě toho, že jste vyhrála první místo, tady studujete vysokou školu. Koho to vůbec doma napadlo, abyste jela do Čech?“ vyptával se Jan Kraus. „To byl nápad mého tatínka,“ prozradila Paulina. Jana Krause pak zajímalo, jak se namibijsky řekne „Ahoj, jak se máš?“ nebo jak se řekne třeba „Je to tady těžko identifikovatelné“. „Co říkáte tomu, jak se tady muži oblékají?“ chtěl vědět Jan Kraus v narážce na předchozího hosta. „Dobrý,“ potěšila ho Paulina. Prozradila, že má přítele Slováka a že je raper. „Jsme spolu 3 roky a jeden měsíc,“ dodala. Řekla také, co vyhrála v soutěži o nejkrásnější cizinku: „Diamant, notebook, hodně dalších věcí…“ Paulina potěšila moderátora informací, že u nich v Namibii by měl šanci vyhrát soutěž o nejkrásnějšího cizince. „Poletíte se mnou do Namibie?“ zaskočila moderátora otázkou. „Kde budu bydlet, kdybych s vámi jel do Namibie?“ zajímal se Jan Kraus. „U nás doma,“ ujistila ho Pauline. „A budu mít vlastní pokojíček?“ zajímal se Jan Kraus.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).