Hlavní navigace

Na iDNES.cz blogují Pekárková, Hrušínský i Čechomor

[Tisková zpráva] Řady bloggerů na iDNES.cz v poslední době rozšířilo mnoho zajímavých autorů. Patří k nim autorka kniha taxikářka Iva Pekárková, píšící exkluzivně pro iDNES.cz, herec a ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský či český emigrant a spoluzakladatel legendární kapely Máci Ivan Suchel.

Sdílet

Moderátor Expresradia žijící 14 let v Praze Robert Polo známý též jako Dr. Bob je prvním americkým autorem na blogu iDNES.cz. Oblast kultury nově reprezentují články Karla Holase z populární skupiny Čechomor, sportovní problematikou se zabývá zápisník reportérů TV Prima.

Možnost podělit se na iDNES.cz s ostatními čtenáři o své názory a postoje rádi využili mnozí politici, sportovci, umělci, celebrity, vědci, novináři, literáti. Na iDNES.cz si však může blog založit úplně každý, koho baví psaní a kdo chce ostatním prezentovat své názory. Blog není určen pouze VIP autorům. Po roce fungování zde blogují zde podnikatelé, lékaři, účetní, učitelé, studenti, muži i ženy.

Tematický záběr článků je velmi široký, od politiky přes romskou problematiku (ta patří mezi nejžhavější témata, mezi bloggery jsou zástupci obou stran), komentáře k dění ve společnosti, vědu, cestopisy a hobby po všeobecné lidské starosti jako jsou život na mateřské dovolené, starost o dítě v inkubátoru či boj s anorexií.

Blog na iDNES.cz nabízí také speciály. Reportéři TV Prima se zaměřili na fotbalový šampionát EURO 2008, extrémní námořní jachtař David Křížek popsal svůj závod přes Atlantik, od Kateřiny Geržové se čtenáři mohou dozvědět vše o jejím boji se závislostí na tabáku.

Blogy na iDNES.cz (http://blog.id­nes.cz) byly spuštěny 1. května 2007. Za rok jejich existence si své deníčky založilo již téměř 2 500 autorů, kteří zveřejnili na 25 000 článků. Denně si tak návštěvníci blogů mohou přečíst 50 až 60 nových článků.