Hlavní navigace

Na iDNES.cz se bude dražit dres Tomáše Řepky

[Tisková zpráva] Praha, 17. května 2010 - Zpravodajský portál iDNES.cz připravil pro své čtenáře další charitativní aukci. Po dresu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové přichází na řadu dres kapitána vítězného týmu fotbalové ligy Tomáše Řepky. Aukce začíná v úterý 18. května v 9 hodin ráno a končí v 17 hodin.

Sdílet

Dres je podepsaný a nepraný, takže opravdu klenot nejen pro skalní příznivce Sparty. I tentokrát je aukce čistě charitativní. Celý výtěžek putuje na konto nadace Rakovina věc veřejná, jejíž tváří pro tento rok je právě i Tomáš Řepka.

„Rádi svým čtenářům přinášíme něco exkluzivního, co se obvykle nedá koupit. A když tím ještě můžeme prospět dobré věci, tedy podpořit nadaci, která pomáhá nemocným, těší nás to dvojnásobně,“ řekl ředitel iDNES.cz Jaroslav Kábele.

Nadace Rakovina věc veřejná byla založena v Olomouci r. 1997. Jejím hlavním cílem je financování výzkumu nových protinádorových léčiv a diagnostiky nádorových onemocnění v Laboratoři experimentální medicíny, která působí při Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci pod společnou záštitou Akademie věd České republiky, Univerzity Palackého Olomouc a Fakultní nemocnice Olomouc.

Všem zájemcům přejeme hodně štěstí!