Hlavní navigace

Na Internet připadá 20 procent

[Tisková zpráva]

Sdílet

Na Internet připadá 20 procent

Praha 29. července 2003 – Ve druhém čtvrtletí došlo k významnému nárůstu internetových volání zákazníků přes službu GTS Volba Plus. Vyplývá to z analýzy služeb volba operátora, kterou provedla společnost GTS. Z celkového počtu provolaných minut připadá celých 20 % právě na internetová volání. Absolutní počet uživatelů, pro které GTS tuto službu zajišťuje, vzrostl za stejné období na 9305. Další prudký nárůst se očekává v posledních čtyřech měsících tohoto roku.

„Citlivost na cenu připojení k internetu je v ČR pořád ještě velká,“ řekl David Duroň, ředitel Komerční divize společnosti GTS. „Snížení ceny internetu ve druhém čtvrtletí se nám vyplatilo,“ dodal Duroň. GTS zavedla nový tarifní program pro internet přes volbu operátora, který je v některých případech až o 55% nižší než původní tarif. Ve druhém čtvrtletí letošního roku pak oproti prvnímu kvartálu zaznamenala nárůst objemu internetového volání o 80 %.

GTS poskytuje pevnou volbu operátora bez jakýchkoliv paušálních poplatků. I instalace je bezplatná. Navíc je součástí služby minutová tarifikace vytáčeného přístupu na internet. Nejvíce ušetří zákazníci ve špičce, na kterou připadá 70 % času stráveného na internetu prostřednictvím služby GTS Volba Plus.

Společnost GTS působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. S ročním obratem 2,4 miliardy korun (2002) je GTS největším konkurentem Českého Telecomu. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000 a splňuje nejpřísnější mezinárodní standardy řízení kvality.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).