Hlavní navigace

Na internetu vzniklo online centrum zaměstnanosti

[Tisková zpráva] Dnešního dne byla oficiálně zveřejněna nová online služba, která uchazečům o zaměstnání výrazně zjednoduší samotné hledání práce. Jedná se o unikátní vyhledávač pracovních nabídek www.praceprace.cz, který v současnosti zahrnuje inzerci z osmi kvalitních personálních serverů, tedy více než 30000 nabídek zaměstnání.

Sdílet

Vyhledávač PrácePráce (www.praceprace.cz) umožňuje uživatelům standardní třídění inzerce podle krajů, oborů ale i jednotlivých profesí. Detaily nabídek jsou zobrazovány na samotných personálních portálech, kde byly vyhledávačem nalezeny. V případě, že je inzerce zveřejněna současně na více serverech si uživatel může určit, který z nich si pro svoji odpověď vybere.

„V současné situaci rychle rostoucí nezaměstnanosti cítíme odpovědnost za zvyšování kvality našich služeb a zlepšování přístupnosti zaměstnání více než kdykoliv před tím. Vyhledávač PrácePráce není klasickým personálním serverem na kterém mohou inzerovat firmy. Naopak třídí a zobrazuje nabídky z ostatních serverů, tím inzerci neomezujeme jen na vlastní klientelu.“ Komentuje novou službu Miroslav Ženíšek jednatel provozovatele vyhledávače aprace.cz, v.o.s. a dodává: „Zařazení personálních serverů do vyhledávání je bezplatné proto dohlížíme na splnění požadovaných podmínek tak, aby byla zaručena kvalita zveřejněné inzerce.“