Hlavní navigace

Na KASA.cz nyní nakoupíte svítidla

[Tisková zpráva] Počínaje 28. listopadem 2008 rozšiřuje KASA.cz, druhé největší internetové centrum, svou prodejní nabídku o sekci svítidel.

Sdílet

Internetový obchod KASA.cz rozšířil nově nabídku zboží o svítidla a příslušenství. A je opravdu z čeho vybírat. Sekce svítidel obsahuje jedenáct samostatných kategorií, v rámci kterých zákazník najde svítidla pro dům a byt, pro kanceláře, na zahradu a do exteriéru, pro objekty obchodů a služeb, pro výrobu a sklady, svítidla LED.

Zákazník si může vybrat typ svítidla také podle jednotlivých stylů, podle způsobu montáže, svítidla dle zdroje, speciální svítidla a světelné zdroje, příslušenství a komponenty. V současnosti nabídka zahrnuje značku Brilum s 2704 kusy produktů a značku Elgo s 164 kusy produktů. Lukáš Zaoral, produktový manažer KASA.cz k tomu dodává: „V nově vzniklé sekci svítidel jsme pro zákazníky přichystali co možná nejširší škálu typů možných osvětlení. Nabízíme zboží v cenové relaci od 6 až do 11 000 Kč, tak aby si každý vybral. Myslím, že velký zájem bude o svítidla ze série Ariba, Fiorino, elegantní svítidla Tech a dále pak o nábytková svítidla Ariba“.

Sekce svítidel je doplněna také širokou škálou osvětlovacího příslušenství, které obsahuje žárovky všech druhů, alarmy, výbojky, programovatelné zásuvky, čidla pohybu, transformátory, startéry a jiné.