Hlavní navigace

Na koncertu pro "ajťáky" vystoupí Monkey Business

[Tisková zpráva] Personální agentura Deckard&Penfield letos již potřetí pořádá koncert pro lidi, kteří pracují v informačních technologiích. Na akci pod názvem Rock for IT vystoupí 11. října v pražském Danube Housu přední česká funková formace Monkey Business.

Sdílet

Na koncert bude moci přijít každý, kdo při registraci jednoznačně prokáže, že pracuje v informačních technologiích. Od pořadatelů obdrží dvě vstupenky zdarma.

Společnost Deckard&Penfield, zaměřená na nábor IT profesionálů, chce prostřednictvím jedinečné akce přispět k vytvoření profesní komunity pracovníků v informačních technologiích.

„Byl jsem na obou předchozích koncertech a letos se chystám zase. Je tam bezvadná atmosféra a člověk se potká se spoustou lidí z branže, které by jinak vůbec nepoznal,“ říká pravidelný účastník koncertů, vývojář Jan Palič.

Popularita koncertů Rock for IT roste. Na prvním ročníku akce v roce 2006 vystoupila skupina Sto zvířat pro několik set posluchačů, loni hrál MIG 21 již pro 1600 návštěvníků. O letošním interpretovi mohli rozhodovat návštěvníci stránek agentury v anketě mezi pěti oblíbenými zpěváky nebo kapelami.

O společnosti Deckard&Penfield
Deckard&Penfield vznikla v roce 2001 jako první personální agentura na českém trhu se zaměřením na vyhledávání odborníků v oblasti informačních a komunikačních technologií. Firma má v současnosti vedle Prahy pobočky v Brně, Hradci Králové a Plzni. Pro firmu pracuje přes 140 technických konzultantů, kteří se účastní výběru vhodných kandidátů. Společnost se snaží pro své uchazeče najít uplatnění u renomovaných firem v celé ČR i zahraničí. Mezi její klienty patří například společnosti Unicorn, Vigour, Česká spořitelna, Centrum Holdings nebo GE Money.

Mediálními partnery akce jsou ComtuperWorld, zive.cz a Radio 1. Přihlásit se na koncert je možné na www.rockforit.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).