Hlavní navigace

Na košickém castingu to soutěžící rozjeli ve velkém stylu!

[Tisková zpráva] Spousta nadějných potencionálních adeptů show Česko Slovenská SuperStar využila uplynulého víkendu k účasti na castingovém klání v Košicích! Pro mladé nadané zpěváky a zpěvačky to byla předposlední možnost, jak předvést svůj pěvecký talent, zaujmout profíky hudební branže a stát se součástí druhé řady úspěšného projektu Česko Slovenská SuperStar.

Sdílet

Praha 10. ledna 2011 – Na casting přišly stovky talentovaných mladých zpěváků a zpěvaček, aby předvedli, že právě oni jsou těmi pravými adepty, kteří si zaslouží stát se součástí další série Česko Slovenská SuperStar, která na obrazovkách televize Nova odstartuje již za několik týdnů. Někteří z nich se castingu nezúčastnili poprvé, přišly i notoricky známé tváře z předešlých ročníků SuperStar včetně několika členů hvězdné pěchoty! Někteří ze soutěžících využili možnost doprovázet svůj pěvecký výkon na hudební nástroj, výjimkou při vystoupeních tedy nebyly kytary. Při společném „trénování hlasivek“ se dokonce sešlo na deset kytaristů.

Na castingu panovala od samého počátku velmi příjemná atmosféra, kterou navíc zpestřil finalista minulé řady Česko Slovenské SuperStar Denis Lacho. Zazpíval soutěžícím, kteří čekali na možnost předvést své hlasové dispozice hvězdné porotě, rozdal spoustu autogramů, s řadou adeptů se vyfotografoval a svou přítomností všechny podpořil. „Východňáři“ nezapřeli svůj temperament a živelnost a v jednu chvíli dokonce proměnili castingovou místnost spontánním kolektivním zpěvem a tancem v diskotéku.

Poslední příležitost zkusit pěvecké štěstí, přijít na casting a změnit svůj život je již tento víkend. V sobotu 15. ledna 2011 se v pražském v hotelu Corinthia uskuteční poslední castingové klání, kterého se mohou zúčastnit všichni potenciální adepti ve věku od 15 do 30 let.

Vítěz druhé série pěveckého projektu Česko Slovenská SuperStar získá kromě navázání spolupráce s profesionály hudebního světa také skvělou odměnu v podobě kontraktu v hodnotě 100 000 eur!

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).