Hlavní navigace

Na obrazovky Galaxie sport se po prázdninové přestávce vrací NBA

[Tisková zpráva] Už jen pár dní zbývá do začátku 62. sezony nejslavnější basketbalové ligy světa severoamerické NBA. Celkem třicet týmů, jejichž cílem je účast v play-off, čeká v základní části ligy více než 1200 vzájemných duelů. Na Galaxii sport zahájíme basketbalovou sezonu 2007/2008 v pondělí 29. října v 18:30 hodin půlhodinovým magazínem NBA Action.

Sdílet

V Hradci Králové 26. října 2007 – V nadcházející sezoně nabídneme všem příznivcům zámořské NBA vždy jeden zápas z každého hracího kola, celkem tedy 24 přímých přenosů ze základní části, 14 přímých přenosů z play-off a 4 – 7 utkání finále NBA. Diváky však neochudíme ani o populární exhibiční utkání hvězd tzv. All Star Game. Jak již bylo v úvodu zmíněno, celkovou basketbalovou atmosféru na Galaxii sport bude dokreslovat pravidelný půlhodinový magazín NBA Action, který bude souhrnem událostí za odehraný týden.

Do komentátorského křesla i letos usedne největší český odborník na zámořskou NBA Petr Janouch a společnost mu v průběhu sezony budou dělat zajímaví hosté.

Obhájcem titulu je nejlepší tým posledního desetiletí San Antonio Spurs, který se stal šampiónem čtyřikrát za posledních 9 let, nicméně ještě nikdy se mu nepodařilo titul obhájit. K jeho největším soupeřům budou patřit Dallas Mavericks a Phoenix Suns. Velké ambice si dělá i posílený Houston Rockets, který získal na svoji soupisku i jednoho z nejlepších hráčů Euroligy Luise Scolu. Na východě pak na sebe poutají pozornost kavalíři z Clevelandu, Chicago Bulls a především Boston Celtics. Tým se slavnou minulostí získal jednu z největších hvězd současnosti Kevina Garnetta a bude se snažit vzkřísit zašlou slávu.

Svoji připravenost či nepřipravenost bude tým Bostonu moci ukázat hned v úvodním utkání na Galaxii sport, kdy se mu postaví tým Toronta Raptors. Sledujte první přímý přenos ze sezony 2007/2008 v neděli 4. října v 19:05 hodin!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).