Hlavní navigace

Na Primě se začíná mládnout – v pořadu Mladší o pár let

[Tisková zpráva] Na obrazovkách Televize Prima startuje už zítra nový pořad Mladší o pár let, který poradí, jak si snadno a rychle vylepšit svůj vzhled a vypadat o pár let mladší. Nebude měnit životy, ale pomůže při hledání možností jak změnit vizáž. Nejen oblékáním či účesy, ale také využitím technik estetické chirurgie. V prvním díle nové show se moderátorka Sabina Laurinová setká s manžely Jabůrkovými, jejichž ztrhané tváře jsou důsledkem celoživotní tvrdé práce.

Sdílet

Manželé Jana a Pavel jsou spolu už více než 40 let – brali se pár dní před sovětskou „návštěvou“ v roce 1968. Oba jsou velice aktivní a svá těla neustálou zátěží vlastně přehnaně opotřebovali, až zhuntovali.

Celý svůj život neměli čas o sebe pečovat. Starali se vždy hlavně o rodinu a děti. Navíc je paní Jana vášnivá kuřačka a Pavel je zase i po dvou bypassech nezdolný pracant na zahradě. Výsledkem náročného životního stylu je jejich vzhled – Janě leckdy hádají i o 11 let více!

Teď přichází čas na změnu, se kterou manželům pomůže tým lékařů a vizážistů z pořadu Mladší o pár let. Jabůrkovým se díky jejich odborným zásahům konečně splní tajné přání vypadat zase alespoň na svůj věk, nebo dokonce mladší!

Nenechte si ujít první díl nové show Mladší o pár let již ve čtvrtek 14. ledna od 21.10 na Primě!