Hlavní navigace

Na sv. Valentýna s televizí Nova

[Tisková zpráva] Svátek zamilovaných letos oslaví milovníci dobré nálady mimo jiné i novou romantickou komedií s názvem Na sv. Valentýna. Mediálním partnerem amerického snímku, v němž hlavní roli vytvořila hollywoodská hvězda Julia Roberts, je televize Nova. Slavnostní premiéra filmu proběhne za účasti tváří TV Nova a dalších známých jmen 11. února v pražském kině Lucerna.

Sdílet

Praha 9. února 2010 – Slavnostní premiéra nové americké romantické komedie Na sv. Valentýna, jehož mediálním partnerem je TV Nova, se uskuteční ve čtvrtek 11. února 2010 v 18.30 hodin v pražském kině Lucerna. Večer uvádí populární moderátor společenského magazínu kanálu Nova Cinema Hvězdný reportér Tomáš Kraus.

Film Na sv. Valentýna přináší příběhy obyvatel Los Angeles, jejichž osudy se právě v den zamilovaných protnou. Každý z nich je v tento den v zajetí myšlenek na lásku. Někdo po ní touží, jiný si ji užívá a další zase řeší milostné trable. A každý z nich má navíc přesnou představu, jak by tento den chtěl prožít. Při natáčení se po téměř dvaceti letech znovu setkala osvědčená dvojice, režisér Garry Marshall a herečka Julia Roberts, které v roce 1990 katapultoval na hvězdný vrchol nesmrtelný snímek Pretty Woman. Kromě Julie, která se tentokrát představí jako kapitánka Kate Hazeltine, hrají mimo jiné Jessica Alba (Morley), Jessica Biel (Kara), Jennifer Garner (Julia), Anne Hathaway (Liz), Ashton Kutcher (Reed), Queen Latifah (Reed), Patrick Dempsey (dr. Copeland) a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).