Hlavní navigace

Na trh online prodeje zájezdů vstoupila společnost ProTrip

[Tisková zpráva] V Praze dne 16.3.2009 - Na rychle rostoucí trh online prodeje zájezdů, letenek, půjčování aut a dalších služeb cestovního ruchu vstupuje nový subjekt - společnost ProTrip.

Sdílet

Na stránkách www.protrip.cz klienti naleznou zatím výběr z více než 7 800 zájezdů a 700.000 termínů od renomovaných cestovních kanceláří působících na českém trhu. Tato nabídka každý den roste o stovky zájezdů.

Do budoucna na www.protrip.cz klienti naleznou možnosti maximálně jednoduchého výběru dovolené z široké nabídky čekých i zahraničních cestovních kanceláří mnoho dalších doplňkových služeb cestovního ruchu.

Společnost Pro Trip s.r.o. je autorizovaným prodejcem největších cestovních kanceláří působících na českém a evropském trhu. V její nabídce je v současné době více než 700 000 termínů zájezdů do celého světa. Společnost ProTrip svým zákazníkům nabízí komplexní služby cestovního ruchu od zájezdů přes ubytování, letenky, pronájmy automobilů po celém světě a to vše online. Cílem společnosti ProTrip je poskytovat maximálně kvalitní a transparentní služby v cestovním ruchu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).