Hlavní navigace

Na TV Nova startuje v únoru seriál První krok!

[Tisková zpráva] V pražském klubu Carpe Diem se v úterý večer uskutečnila akce, na které byl novinářům představen nový seriál První krok. Režisérem je jeden z nejúspěšnějších filmových tvůrců současnosti a autor diváckých hitů Ženy v pokušení a Muži v naději Jiří Vejdělek.

Sdílet

Třináctidílný seriál z prostředí taneční akademie se poprvé na obrazovkách TV Nova objeví 22. února od 20 hodin. Pravidelně se s ním diváci budou moci setkávat každou středu od 20 hodin.

Akci moderovala herečka Veronika Žilková, která v seriálu ztvárnila ředitelku taneční akademie Kláru Jakubskou. Na setkání si Veronika Žilková přivedla i svoji dceru Kordulu.

Mezi hosty nechyběl režisér Jiří Vejdělek, herci Klára Issová, Oldřich Navrátil, Pavla Vitázková, Světlana Nálepková, Radka Pavlovčinová, Filip Cíl, Dominik Turza, Šárka Vaculíková, Charlotte Doubravová, Petr Hozman, Přemysl Pálek nebo choreografka Dana Gregorová.

Profesionální taneční vystoupení předvedli Jakub Lettko, Fugi, Linda Fernandez Saez a Veronika Kohútová. Na závěr zazpívaly Radka Pavlovčinová, Charlotte Doubravová a Šárka Vaculíková píseň Svítání z muzikálu Vlasy, která zazní v posledním dílu seriálu.

První krok se natáčel v ateliérech, které vznikly v holešovickém Hall Office Parku.

Předlohou Prvního kroku je španělský seriál Un Paso Adelante. Mladí a talentovaní herci předvedou řadu tanečních stylů, od klasického baletu až po hip hop, street dance a afro dance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).