Hlavní navigace

Na obrazovce TV Nova tento týden v premiéře startuje pět oblíbených zahraničních seriálů v čele s Mentalistou

[Tisková zpráva] Pestrou paletu seriálové zábavy nabídne divákům TV Nova od ledna 2012. O pondělka do středy prvního lednového týdne odstartuje hned pět premiérových řad oblíbených zahraničních seriálů. První premiérou bude již dnes, 2. ledna, osmá řada amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba, v úterý 3. ledna se přidají premiérové řada seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, třetí řady seriálů Tudorovci a Útěk z vězení. Ve středu 4. ledna se pak začne vysílat třetí řada seriálu Mentalista.

Sdílet

Praha, 2. ledna 2012 – Již dnes večer od 22:10 se mohou diváci těšit na novou premiérovou řadu seriálu Námořní vyšetřovací služba, ve kterém se vyšetřovatelé zabývají případy z prostředí amerického námořnictva. O den později, tedy 3. ledna, se na obrazovkách TV Nova objeví třetí premiérová řada amerického akčního seriálu Útěk z vězení, známého také pod svým originálním názvem Prison Break. Hlavní hrdina Michael Scofield se v nové řadě společně s některými svými spoluvězni stěhuje do panamské věznice Sona, kde vládne anarchie a Michaelovi nejednou půjde o život.. Se seriálem Útěk z vězení se budou diváci setkávat pravidelně každé úterý, středu a čtvrtek ve vysílacím čase 0:15.

Od 3. ledna 2012 se bude vysílat také jedenáctá řada seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti. Tým vyšetřovatelů se bude každé úterý od 22:20 zabývat řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem. Hned poté se diváci od 23:05 mohou těšit na premiérovou třetí řadu americko-irsko-kanadského historického seriálu Tudorovci.

Milovníci blonďatého detektiva Patricka Janea se 4. ledna dočkají třetí řady seriálu Mentalista. Po boku Patricka Janea se každou středu od 21:20 objeví čtyřčlenný tým policejních specialistů v čele s Teresou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).