Hlavní navigace

Na vypnutí Cukráku upozorní i SMS

[Tisková zpráva] Na blížící se vypnutí zemského analogového televizního vysílání z vysílače Praha Cukrák, ke kterému dojde 31. října 2009, upozorní Pražany a Středočechy také speciální SMS zprávy, rozesílané v pondělí 26. října cca 350 000 zákazníkům mobilní sítě O2 na území hlavního města Prahy a části Středočeského kraje.

Sdílet

„Snažíme se upozorňovat na vypínání analogového vysílání co největším počtem různých komunikačních kanálů. Upozornění formou SMS je další možností, jak oslovit ty, kteří doposud přechod na digitální televizní vysílání nedořešili,“ říká Rostislav Starý, tiskový mluvčí projektu digitalizace televizního vysílání.

Sdělení bude mít formu: „OS CT: Dulezite sdeleni: Analogove TV vysilani CT1, Prima a Nova z vysilace Cukrak bude 31.10. ukonceno! Vic na www.digitalne.tv a tel. 800906030“ a mělo by být doručeno cca 350 000 zákazníkům mobilní sítě O2, kteří se budou pohybovat na území Prahy a relevantní části středních Čech.

SMS zprávy doplní informační kampaň, která již od konce loňského roku občany informuje o blížícím se vypínání analogového zemského televizního vysílání. Nejbližším termínem je právě 31. říjen, kdy dojde k ukončení zemského analogového TV vysílání z vysílače Praha Cukrák.

Páteří informační kampaně jsou webové stránky www.digitalne.tv a bezplatná telefonní infolinka 800 90 60 30.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).