Hlavní navigace

Nabídka digitální televize UPC se rozšiřuje o Nat Geo Wild a Nat Geo Music

[Tisková zpráva] Praha 19. ledna 2010. UPC poprvé v tomto roce rozšiřuje nabídku své digitální televize. Tentokrát hned o dvě televizní stanice Nat Geo Wild a Nat Geo Music, obě z dílny společnosti National Geographic.

Sdílet

„Nat Geo Wild a Nat Geo Music jsme zařadili mimo jiné proto, abychom nabídli našim divákům netradiční úhly pohledu na svět a hudbu. Jejich zařazením jsme také opět potvrdili skutečnost, že to je právě a jen digitální kabelová televize, která umí jednoduchou cestou přiblížit doslova celý svět,“ komentuje další rozšíření nabídky televizní UPC ředitel společnosti Václav Bartoň.

Televizní stanice Nat Geo Wild je zaměřena na svět přírody, na přírodní živly a na budoucnost naší planety. Mimo jiné se věnuje divokým zvířatům, odhaluje pozadí dramatických přírodních jevů a úkazů a přibližuje dopady změn klimatu na světové ekosystémy. Vysílá 24 hodin denně, v angličtině s českými titulky.

Televizní stanice Nat Geo Music je na českém televizním trhu novinkou a nabízí širokou škálu hudebních žánrů včetně afro-kubánské, brazilské, folkové a reggae hudby. Nesoustřeďuje se přitom jen na videoklipy, ale přináší i exkluzivní koncerty, rozhovory a dokumentární filmy a seriály o hudbě. Vysílá 24 hodin denně v původním zněni.

V digitální televizi UPC jsou obě televizní stanice součástí balíčku Plus, který je automaticky obsažen i v nejvyšší programové nabídce Supreme. Balíček Plus, jenž si lze přiobjednat i k programovým nabídkám Starter a Standard, nyní obsahuje devět programů: AXN Sci-fi, AXN Crime, Motors TV, History Channel, History Channel HD, Travel Channel, Fishing & Hunting, Nat Geo Wild a Nat Geo Music. UPC aktuálně nabízí novým zájemcům nabídku Plus s akční slevou 50 % na první čtyři měsíce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).