Hlavní navigace

Nabytek.cz přistupuje k Internet Mall

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nabytek.cz přistupuje k Internet Mall

Praha, 30. března 2004 – Společnosti Internet Mall, a.s. a JOSEF PAVLÍČEK, s.r.o. uzavřely dohodu o marketingové spolupráci. Společnost JOSEF PAVLÍČEK, s.r.o. zařadí svůj internetový obchod nabytek.cz do nákupní galerie Internet Mall. Ve všech internetových obchodech Internet Mall jsou umístěny vzájemné odkazy.

Nákupní galerie Internet Mall se o partnerské obchody rozšiřovala již dvakrát v minulosti. Spolupráce s obchody Multimarket.cz a Kosmas.cz se datuje již od dubna 2003 a na podzim 2003 se do nákupní galerie připojil obchod showpark.cz. „Další rozšíření nabídky je pro službou pro naše zákazníky, kterým chceme v naší nákupní galerii nabízet co nejširší sortiment zboží. Jsme přesvědčeni, že společnost pana Pavlíčka se o zákazníky stará velmi pečlivě a dobré projekty rádi doporučíme. Díky rozsáhlému zázemí je obchod nabytek.cz ve svém oboru špičkou.“ říká k vzájemnému propojení Ondřej Fryc, předseda představenstva akciové společnosti Internet Mall.

„Internet Mall vnímáme jako stabilní a vysoce renomovanou společnost. Kromě vzájemných linků, které pro nás mají nezanedbatelný marketingový význam, navíc naše spolupráce bude využívat zajímavých synergických efektů, jako dodávka elektrospotřebičů do námi dodávaných kuchyní.“ dodává Josef Pavlíček, ředitel obchodu nabytek.cz.

Co je Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.

Nákupní galerii Internet Mall provozuje společnost Internet Mall, a.s., která provozuje vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz, www.pneuexpert.cz a kamenný obchod v Praze. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.multimarket.cz, www.kosmas.cz, www.showpark.cz a nyní i www.nabytek.cz. Obchody Internet Mall nabízejí přes deset tisíc položek zboží více než dvou set značek. Tržby společnosti v roce 2003 přesáhly částku 300 miliónů Kč bez DPH.

Co je Nabytek.cz

Nabytek.cz je obchodní značka společnosti JOSEF PAVLÍČEK s.r.o., která prostřednictvím internetového obchodu www.nabytek.cz nabízí zákazníkům nábytek a bytové doplňky. Zázemím pro internetový prodej jsou bohaté zkušenosti z prodeje přes klasické distribuční kanály: vlastní prodejny, řada autorizovaných prodejců a obchodních partnerů, zásilkový prodej na základě vyžádaných nabídkových katalogů či obchodní aktivity v rámci výstav a veletrhů. Internetový obchod je chápán jako moderní způsob oslovení zákazníků s možností nabídnout nižší ceny a vysoký standard služeb, na který jsou zákazníci zvyklí a který zahrnuje ucelený cyklus od návrhu přes řešení až po dovoz zdarma po celé České republice včetně montáže.

Internetový obchod nabytek.cz společnosti JOSEF PAVLÍČEK s.r.o. patří mezi nejvýznamnější obchody s nábytkem na českém internetu.

Kontakty
Internet Mall, a.s.
Ondřej Fryc, ondrej.fryc@mall.cz
http://www.mall.cz
Sokolská 21, 12000 Praha 2
tel. 224 914 482; fax 224 914 456

JOSEF PAVLÍČEK, s.r.o.
Josef Pavlíček, pavlicek@nabytek.cz
http://www.na­bytek.cz
Podolí 263; 686 04 Kunovice
tel.: 572 574 024, 572 574 033; fax: 572 574 037