Hlavní navigace

Nábytek KLER si na PPC kampaně vybral agenturu RobertNemec.com

[Tisková zpráva] Praha 13. října 2010 – Výrobce exkluzivního nábytku Kler si v oblasti internetového marketingu jako správce PPC kampaní vybral internetovou agenturu RobertNemec.com. Kromě správy PPC kampaní dodavatel poskytuje i poradenství v oblasti SEO a navrhuje úpravy na zefektivnění webové prezentace.

Sdílet

„Agenturu RobertNemec.com jsme si vybrali z důvodu velkých nároků na kvalitní zpracování naší PPC kampaně AdWords. Kromě nelehkého úkolu navýšení návštěvnosti našich stránek potencionálními zákazníky z úzce vyprofilované cílové skupiny očekáváme také současné provádění operativních analýz, poradenství z oblasti opracování webu a návrhy možnosti zlepšení celkové komunikace na internetu do budoucna. To vše za předem vymezených finančních prostředků,” řekla o spolupráci s internetovou reklamní agenturou specialstka marketingu ze společnosti Nábytek KLER s.r.o. Vendula Schmidová.

„Naším cílem je vést naším klientům ty nejefektivnější PPC kampaně. Kampaním se věnujeme opravdu pečlive a spravují je opravdoví odborníci. Proto si také můžeme dovolit dávat na kampaně garance,"komentuje očekávání klienta ředitel agentury Robert Němec.

O Nábytek KLER s.r.o.
Společnost Kler je výrobcem exkluzivního nábytku, zejména sedacích souprav, nezávislý lídr na polském trhu, který již po mnoho let určuje módní trendy v oblasti nábytku. Společnost založil v roce 1973 Petr Kler v městečku Dobrodzień. Společnost Kler má v Polsku 36 prodejních salonů. Další se nachází také v Bruselu, Praze, Brně, Hradci Králové a Českých budějovicích.

O RobertNemec.com
RobertNemec.com (www.robertne­mec.com) je přední česká internetová agentura založená v roce 2001. Zaměřuje se na zvyšování efektivity podnikání na internetu. Mezi její klienty se zařadili např. DATART, T-mobile, Orange SK, Pfizer, Mountfield, CzechInvest, Merck/MSD, Ministerstvo zahraničních věcí, České radiokomunikace, FujiFilm, AAA AUTO a desítky dalších.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).