Hlavní navigace

Naďa Konvalinková bude slavit na Regionu

[Tisková zpráva] Herečka a moderátorka Naďa Konvalinková oslaví v pondělí 18. dubna své 60. narozeniny, a to přímo v živém vysílání Českého rozhlasu Region. V 9 hodin dopoledne ji coby svého hosta přivítá Jan Rosák v pořadu Tandem. Posluchači se dozví řadu zajímavostí ze života této usměvavé dámy, uslyší její přeřeky z vysílání a také se jí budou moci sami ptát prostřednictvím sms zpráv.

Sdílet

Oslava narozenin Nadi Konvalinkové bude na Regionu pokračovat i v podvečer. V 17 hodin se stane hlavní aktérkou pořadu Nalaďte si legraci – speciál. Patrik Rozehnal si s ní bude povídat o rodině a herecké kariéře, chybět nebudou ani ukázky ze slavných filmů, ve kterých Naďa hrála. Řeč bude také o dabingu a – jak už k tomuto pořadu i k oslavenkyni samotné neodmyslitelně patří – smíchu.

Naďa Konvalinková moderuje od roku 2004 spolu s Patrikem Rozehnalem pořad Pochoutky Českého rozhlasu Region. Každý víkend v 11 hodin dopoledne vaří v rozhlasové kuchyni jídla se známými osobnostmi. Jejich pořadem už prošly takové osobnosti jako Stella Zázvorková, Květa Fialová, Marie Rottrová, Marek Eben, Eva Holubová, Petr Štěpánek, Otakar Brousek, Jan Rosák, Hana Zagorová, Jana Štěpánková, Luděk Sobota, Pavel Zedníček, Radim Uzel, Jolana Voldánová a dalších více než 300 hostů. Během let zkazili jedno jediné jídlo – upekli slanou bublaninu s Věrou Martinovou, vyrazili na nejrůznější místa, vydali knižní podobu svého pořadu a získali Čestné uznání na mezinárodním festivalu gastronomických pořadů Znojemský hrozen.