Hlavní navigace

Naďa Konvalinková – Chci se líbit!

[Tisková zpráva] Důvodů, proč chce Naďa Konvalinková zhubnout, je více – bolest kolen, špatná kondice a přetékající břicho. Jedním z důvodů jsou také její fanoušci. „Nedávno jsem se viděla v televizi a byla jsem ze sebe vyloženě nešťastná. Říkala jsem si – chudáci diváci se na to musejí dívat,“ okomentovala svůj vzhled Naďa. Proto je tu doktorka Kateřina Cajthamlová a inženýr Petr Havlíček, kteří zaútočí na lednici plnou tuků a nezdravých potravin a navrhnou zdravý stravovací plán.

Sdílet

Naďa Konvalinková je sice známá divadelní a filmová herečka, ale ve svém soukromém životě zažívá již mnoho let stejné problémy a trápení s nadváhou jako jiní. Nadbytečná kila se v její rodině bohužel dědí. Dokáže paní Naďa prolomit rodinnou kletbu?

Různé diety drží už prakticky 30 let, což jí hodně zpomalilo metabolismus. Jak se k tomu vyjádří inženýr Havlíček? A proč odhaduje hubnoucí proces až na rok?

„Mým hlavním nepřítelem je nedostatek času, mnohdy se prostě nestíhám najíst a pak si dám v noci čokoládu,“ říká paní Naďa, která sní na posezení celou tabulku. Tvrdí dokonce, že na ni jednou týdně přijde „absťák“ na sladké! Co k tomu dodá doktorka Kateřina?

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost podívat se do kuchyně slavné herečky již ve čtvrtek 19. května od 21.20 hod na Primě!