Hlavní navigace

Nadace Nova předala 250 000 korun Hospicu v Čerčanech

[Tisková zpráva] Šek na 250 000 korun dnes předala Nadace Nova Hospicu Dobrého pastýře v Čerčanech. Finanční dar je určen na zakoupení speciálních termoboxů pro uchování čerstvého a teplého jídla pro klienty.

Sdílet

Praha 26. listopadu 2009 – Ředitelka marketingové komunikace TV Nova a členka správní rady Nadace Nova Miloslava Nováková spolu s generálním ředitelem ALO Diamonds Alojzem Ryšavým předali dnes Hospicu Dobrého pastýře v Čerčanech finanční dar Nadace Nova, šek na 250 000 korun. Částku určenou na zakoupení speciálních termoportů, což jsou termoboxy pro uchování čerstvého a teplého jídla pro klienty, převzala MUDr. Tereza Dvořáková, ředitelka občanského sdružení TŘI a vedoucí lékařka Hospice Dobrého pastýře.

Nadace Nova byla založena v roce 2000, aby zastřešila veškeré charitativní aktivity, spojené s televizí Nova. Jejím hlavním posláním je přerozdělování získaných finančních prostředků na nejrůznější sociální, zdravotní a kulturní projekty. TV Nova pomáhá řadě projektů nejen finančně, ale i prostřednictvím charitativních spotů, vysílaných na obrazovce.