Hlavní navigace

Nadace Nova se zúčastnila tradičního charitativního bowlingového turnaje

[Tisková zpráva] Karel Voříšek, Markéta Fialová, Leoš Mareš, Dalibor Gondík, Ljuba Krbová a další tváře TV Nova přijeli o víkendu podpořit děti z moravských dětských domovů a jako zástupci Nadace Nova se ujali rolí kapitánů v tradičním charitativním bowlingovém turnaji, který v Brně již počtvrté uspořádala Chance 4 Children. Utkalo se v něm na padesát dětí z deseti domovů.

Sdílet

Praha 30. března 2009 – Na 4. ročníku charitativního bowlingového turnaje, kterého se tradičně účastní Nadace Nova, se v sobotu 28. března sešlo v brněnské herně Planet Bowling několik desítek dětí z dětských domovů v Bojkovicích, Vizovicích, Zlíně, Liptálu, Uherském Hradišti, Uherském Ostrohu, Valašském Meziříčí, Kroměříží, Přerově a Brně. Jejich úkolem bylo nejen změřit své síly a dovednosti v této sportovní disciplíně, ale především se dobře pobavit a navzájem se poznat. Proto se o složení deseti družstev, vedených moderátory a herci seriálů TV Nova, losovalo.

Do boje o nejvyšší příčku vedlo svá družstva, složená z pěti dětí různého věku a různých dětských domovů, deset kapitánů – moderátoři Karel Voříšek, Markéta Fialová, Dalibor Gondík, Marta Ondráčková, Mirek Vaňura, Pavel Svoboda, Leoš Mareš a herci seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice Petr Vágner (O), Lenka Zahradnická (O) a Ljuba Krbová (U).

Nejlépe si vedlo družstvo pod vedením Petra Vágnera, kterého diváci znají jako seriálového lékaře záchranné služby Radima Nováka.

Součástí bowlingového turnaje Nadace Nova byla i velká autogramiáda všech zúčastněných osobností televize Nova.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).