Hlavní navigace

Nadšenci spustili vlastní portál o technologiích IBM

[Tisková zpráva] Novinky, analýzy i zákulisní informace často nacházíme dříve na blozích než oficiálních webech společností. I proto se parta nadšenců rozhodla spustit vlastní portál o technologiích, které vycházejí z dílen "velké modré" - IBM.

Sdílet

Nejedná se pouze o portál IBM-nadšenců, ale také o web, se bude potkávat komunita IT specialistů a geeků, kteří mají společné jedno – zájem o technologie. Ibmtech.cz obsahuje především aktuality ze světa i České republiky a to především ty neoficiální, diskuzní fórum, zajímavá videa a různé kultovní mezníky vývoje produktů a dění kolem IBM.,,Chceme spojit všechny lidi, které zajímají technologie vyvinuté společností IBM – ať už hardwarové, softwarové nebo vědecké.

Chceme vytvořit komunitu nadšenců a pomoci jim sdílet zkušenosti mezi sebou," říká jeden z iniciátorů projektu Pavel Veverka. Nejedná se jen o novinky, na webu je například sekce notebooku Thinkpad, jejichž divizi IBM prodala společnosti Lenovo, ale k velké modré neodmyslitelně stále patří.IBM se dlouhodobě řadí mezi společnosti s největším množstvím zaregistrovaných patentů a vynálezů každý rok a právě proto si získalo řadu nadšenců mezi IT specialisty i obyčejnými lidmi, které zajímá technologický pokrok.