Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Adéla má fobii ze svého těla

[Tisková zpráva] Třiadvacetiletá Adéla Zuzánková je zatím nejmladší účastnicí pořadu Nahá jsi krásná a působí sebevědomě. Adéla je extrovert, to tu ještě nebylo. Dobrá organizátorka, vůdčí typ, bez internetu ani ránu. Dává dohromady lidi s podobnými zájmy, jezdí na tábory, vyhledává společnost. Pracuje jako personalistka a momentálně žije v Praze. Má přítele, před nímž by se ale za denního světla nikdy nesvlékla, dokonce by se nesvlékla ani o samotě, aby si zaplavala v bazénu. Adéla má totiž fobii ze svého těla…

Sdílet

Jde zejména o dolní partie, které ji v horkých letních dnech nedovolí ulehnout v plavkách do trávy a osvěžit se v chladné vodě. Neprošla by se ani po pláži mezi cizími lidmi, ruku v ruce se svým přítelem. Adéla má tak mizerné sebevědomí, že jediná holčičí poznámka dokázala naprosto zlikvidovat úsilí klubu na snížení váhy, kam docházela. Svoji nenávist ke spodní části těla řeší dvěma způsoby. Nosí velké výstřihy, aby upoutala pozornost na ňadra, což se prý částečně daří. Někdy se tím dokonce baví a užívá si to – Adéla je totiž velká herečka. Hraje jednu roli za druhou, odstup od vlastní osoby jí pomáhá prezentovat se, jak právě potřebuje. Protože studovala psychologii, dokáže si své duševní pochody dokonce sama analyzovat. Ví, že její problém sídlí především v její hlavě.

Adéla se svým psychickým blokem a nevhodným šatníkem, to bude skutečný oříšek k rozlousknutí i pro Libora Šulu. Jak si s ním poradí? Svlékne se Adéla před zrcadlem a fotografem? Sledujte pořad Nahá jsi krásná již toto úterý 17. března ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).