Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Copak už vymizeli všichni „dolňáci“? Určitě ne, ale Lucie si to myslí…

[Tisková zpráva] Výrazná bruneta Lucka se ani nepotřebuje moc líčit, není to žádná šedá myška. V Jižní Americe by zcela splňovala kánon krásy: tmavá, dlouhovlasá, sexy mladá žena s nápadným a dobře tvarovaným pevným pozadím. Jenže Lucie Staňková žije v Čechách a doléhá na ni syndrom Bridget Jones, ale i úspěšné samostatné a tvrdě pracující ženy, které se muži trochu bojí. Ve svých téměř třiatřiceti letech je rozvedená a bezdětná. Již dlouho nemá přítele a má pocit, že její biologické hodiny bijí na poplach. Touží po skutečném partnerovi, s nímž by mohla mít dítě a prožít citově naplněný smysluplný život.

Sdílet

Ne že by se Lucie nudila. Její veškerý čas až donedávna patřil náročnému zaměstnání hotelové manažerky, které ji ale stravovalo. Lucka se cítí vyhořelá, a vrací se proto ke své původní profesi zdravotní sestřičky. Chce se cítit jako žena, ne jako výkonný stroj. Chce se líbit sama sobě a připadat si natolik atraktivní, že o tom přesvědčí nejen sebe, ale i nějakého citlivého a sebevědomého muže.

Lucie žije v Karlových Varech a odtud se odvíjel i její profesionální osud. Její pracovní život je spojen s lázeňstvím. Vystudovala zdravotní školu a pracovala jako zdravotní sestra. Velký vzor měla ve své mamince, která se stará o postižené lidi. Lucie má ještě bratra, který ale žije v Praze a pro Lucii i tak trochu na jiné planetě. Vdávala se mladá, nyní je už pět let rozvedená. Má pocit, že ji náročná profese manažerky několika hotelů natolik zformovala, že svojí rozhodností a samostatností vzbuzuje v mužích odpor. Bojí se prý, že by podobně dirigovala i rodinu.

Všestranná Lucie, která hovoří několika jazyky, má navíc problémy se svým sebehodnocením. Na jednu stranu působí sebevědomě, na druhou se ale soudí příliš kriticky. V zrcadle vidí krátkonohou ženu s tlustými pažemi, silnými stehny a velmi nápadným pozadím. Kvůli donedávna tvrdému pracovnímu vytížení se zapomněla rozmazlovat, hezky se oblékat a líčit. O jejím zadku necitlivě žertovali spolužáci, tchyně i manžel, při pozdravu se našel vždycky někdo, kdo ji přes něj rázně plácl. Někdy si poplakala, poznámky tchyně ji vyloženě ublížily. Jak ale říká Libor Šula: „Lucie není beznadějný případ, protože nejvíc škod nenastalo v původní rodině, tam byly vztahy dobré. Taková ‚náplava‘ z posledních let se dá snadno napravit, vždyť Lucie je sexy kočka. A oko, o kterém si myslí, že ho má menší? To jsou kosmetické problémy, které dokáže zkorigovat dekorativní kosmetika.“ Hlavní je, že kamarádi, kolegové i rodina si o Lucii myslí, že je to upřímná, chytrá a báječná mladá žena, která má na čem stavět. Snad to brzy ocení i nějaký muž. Lucka ale potřebuje někoho sebevědomého, koho by si mohla vážit a ke komu by mohla vzhlížet. Zjistí Lucie, že je krásná i nahá? Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý 19. května ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).