Hlavní navigace

Nahá jsi krásná - Hanka: „Chci sebevědomí a berušku na rameni.“

[Tisková zpráva] Hanka Řimnáčová je maminka ročního chlapečka, která si přeje, aby na ni byl její syn Lukášek pyšný. Po porodu přibrala 27 kilo, v porodnici nechala deset, zbytek jí ale zůstal. Trápí ji tukové záhyby na břiše a na stehnech. Občas se chodí podívat na půdu, kde má uložené oblečení z doby, kdy nosila sukně a podpatky a muži se za ní otáčeli. S nadváhou je částečně smířená. Chce ale vypadat dobře už teď, má vůli a odhodlání na sobě zapracovat.

Sdílet

Je jí 27 let a bydlí s přítelem a příbuznými v malé jihočeské vesničce. Hanka je příjemná komunikativní mladá žena, která vidí naplnění svého života v rodině a mateřství. Ví, že její ideální váha 53 kilo je vzdáleným snem. Protože chce mít další děti, je se svou nadváhou smířená. Jinak ale vypadá vyrovnanější, než ve skutečnosti je. Má problémy s intimitou, nahotou, odhalováním se, sebehodnocením, kladně na sobě vnímá pouze oči. Aby skryla přebytečná kila a částečně také kvůli praktičnosti a pohodlí, nosí volnější sportovní oblečení v tmavých barvách. Nemá úplně vyřešený profesní život, po maturitě na obchodní akademii se pokusila o práci v Anglii, ta ale skončila neúspěchem.

Hanka, která nosila v dětství brýle, je na negativní reakce zčásti zvyklá, nemíní je ale akceptovat. Kila se jí podařilo shodit tajným cvičením, ovšem za cenu psychické lability. Její nadváha je zčásti dědičná, obezitu mají v rodině. Podobnou krabici s „hubeným“ oblečením má na půdě i její maminka.

S přítelem má údajně bezchybný vztah, mluvit o něm ale nechce. Hanka, která touží být krásná i nahá a necítit se omezená svou postavou, hodnotí účast v pořadu jako vlastní rozhodnutí. Touží po prodloužených vlasech a vytetované berušce na rameni. Potřebuje ale „nakopnout“, aby se dokázala rozhoupat a udělat něco hezkého i pro sebe. Nenechte si ujít další díl pořadu Nahá jsi krásná již toto úterý ve 21.15 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).