Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Kateřina spí nalíčená. Co kdyby hořelo?

[Tisková zpráva] Subtilní plavovláska Kateřina má Kristova léta a na hlavě neviditelnou trnovou korunu upletenou z pochyb o svém vzhledu a nelásky k vlastnímu tělu. Ráda by ji shodila a dokázala se těšit z fungující rodiny, přítelkyň a koníčků. Podaří se jí to? Naučí se komunikovat se svým otcem? Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý ve 21:20 na Primě.

Sdílet

Kateřina je mladá maminka z Milovic a svého manžela-kriminalistu a dvě hodné děti miluje. Nerada se dívá do zrcadla. Vidí tam podivné stvoření s nesouměrnou postavou a bledým obličejem, které ráno učeše, nalíčí, oblékne, ale nemiluje. Od blízkých přitom slyší lichotky, žádné ale nevěří. Kateřina, která chtěla být herečkou, pracuje v kanceláři. Umí hezky zpívat, prochází se po horách, ráda střílí, bruslí. Také se ale přehnaně kontroluje.

Bylo by fajn, kdyby získala ztracené sebevědomí a svůj hezký život si užívala naplno. K tomu ale potřebuje víc sebejistoty a otevřenosti. Pomůže Kateřině Libor Šula otevřít zavřené dveře k vlastnímu já? Uvidí Kateřina v zrcadle svůj skutečný odraz, půvabnou mladou ženu, která je krásná i nahá? Sledujte další díl pořadu Nahá jsi krásná již 3. března ve 21.20 na Primě.