Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Má všechno, i přesto není spokojená

[Tisková zpráva] Jana léta tajně toužila po dokonalých, dlouhých nohou. Chtěla by se cítit jako super kočka, ale nedokáže shodit ani ty čtyři kila navíc. Na první dojem jí ale v životě vlastně nic nechybí, má báječnou rodinu, milujícího manžela. I přes to není se sebou spokojená.

Sdílet

Jana Skřejpková, která vloni překročila čtyřicítku, si svůj poměrně komfortní život docela užívá. Má také proč. Žije s manželem v krásné vilce, dva téměř dospělí synové už nepotřebují žádnou výjimečnou mateřskou péči, těší se ze dvou čtyřnohých přátel, které vodí na procházky do přírody. Zdá se, že Jana si umí vychutnat každé volné chvilky ve svém domě ve Švábenicích, když právě nepracuje jako celní deklarantka. Ráda sportuje – v zimě lyžuje, v létě jezdí na kole – stará se o zahrádku nebo odpočívá u bazénu. A dokonce se u něj i svlékne!

Trápí tedy Janu vůbec něco? A proč se přihlásila do soutěže Nahá jsi krásná? Janě se ale opravdu nelíbí její nohy. Má pocit, že je má křivé a mezi lýky má díru. Když vzpomíná, jak se jí spolužáci posmívali: „O berličce, hnáty křivé,“ dodnes jí to vžene slzy do očí. Tento estetický problém, s nímž se nikdy nikomu nesvěřila, až teprve Liboru Šulovi, v sobě Jana dusí léta. Bylo by jí trapné s tím obtěžovat staré rodiče nebo okolí. Janě se také nelíbí její prsa, chtěla by je pevnější, přivítala by hubenější boky, stehna a pas. Nepříliš vysoká Jana by chtěla mít postavu jako modelky Petra Němcová nebo Tereza Maxová.

Pár mollových tónů také zazní, když se dozvíme, že Jana umí být panovačná a že o svoji domácnost pečuje s až urputnou čistotností. Čelí paní Jana svému, ať už domnělému, či skutečnému hendikepu, přehnanou sebekontrolou? Nedává si do pořádku duši tím, že s dočasným efektem uklízí, čistí a přerovnává věci kolem sebe, zatímco by potřebovala spíš vygruntovat duši? Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý 21. dubna ve 21.15 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).