Hlavní navigace

Nahá jsi krásná - Milana: S matkou jsem přerušila veškeré kontakty

[Tisková zpráva] Milana Kosmálová je hezká jedenatřicetiletá maminka tří dětí, která žije v Opavě. Dle mínění nejbližšího okolí atraktivní, sama se však vidí úplně jinak. Nelíbí se jí zejména spodní partie jejího hruškovitého těla, poporodní strie, celulitida. Podstoupila liposukci, tvrdí, že bez úspěchu. Své tělo hodnotí jako povolené, ke sportu se ale nedonutí.

Sdílet

Janinou životní kotvou je její manžel fotbalista, kterého zná již od osmnácti let. Ze svého původního domova se snažila co nejdříve zmizet, nebylo totiž opravdu o co stát. Narodila se jako nechtěné třetí dítě do rodiny alkoholičky a dálkového šoféra. Na určitou rozháranost a deprese má nárok, byla v dětství týraná a šikanovaná. Milana má jen základní vzdělání, nedoučila se, pracovala jako kuchařka a barmanka, dnes je prodavačka.

Mili se jeví jako bytost plná rozporů. Má spoustu kladných vlastností, je zábavná, přátelská, v některých věcech důsledná a rodina i přítelkyně se na ni mohou spolehnout. Rodinné zatížení se na ní v zásadních věcech neprojevilo, funguje jako vzorná máma a příkladná hospodyňka. Na svých bedrech toho hodně nese i unese, chybí jí ale pochvala a zpětná vazba k původní rodině. S matkou přerušila veškeré styky, nechce o ní slyšet. Deprese, které ji občas přepadnou, ji uvrhnou do letargie, nedůvěry a škarohlídství, podkopávají její přirozenou vitalitu a impulsivnost – tedy vlastnosti, které by ji mohly dovést někam dál.

Některé problémy dusí v sobě, věří jen vlastní zkušenosti a nedůvěřuje autoritám. Přitom umí být tvrdohlavá jako mezek a mít vůli, sportu a fyzických aktivit se to ale netýká. Jedna z jejích nejlepších kamarádek je paradoxně cvičitelkou aerobiku. Ve svých lepších chvílích Mili vymýšlí stále něco nového, zvelebuje byt a vůbec má ráda změnu. Také proto se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná, dokáže být kurážná až do extrému. Na druhou stranu jí její nízké sebehodnocení neumožňuje odhalit se do plavek a s kamarádkami a dětmi nebyla kvůli svým mindrákům z postavy nikdy na koupališti ani v tropických vedrech. Promenádu v plavkách by prý určitě nezvládla. To je určitě velká výzva pro Libora Šulu! Milana touží po dokonalé postavě Marilyn Monroe, jisté je, že s legendou stříbrného plátna mají společné zpackané dětství. Dokonalý, lepší svět hledá v barevném pozlátku módních časopisů, sama se umí hodit do gala, kdy si připadá aspoň na chvíli atraktivní. Ale to je jen její vlastní pocit, protože její okolí jí vnímá, jako nádhernou ženu. Ostatně – přesvědčte se sami. Nenechte si ujít další díl pořadu Nahá jsi Krásná 7. dubna ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).