Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Porucha příjmu potravy byla jejím voláním o pomoc, nikdo ale nereagoval!

[Tisková zpráva] Smutná slečna Lucie z Prahy se narodila před třiatřiceti lety ve znamení panny. A zakletou stydlivou panenku připomíná, její nízké sebevědomí je patrné na první pohled. Nenápadná Lucie nemá partnera ani dítě, minimum přátel, v současné době pracuje jako asistentka prodeje v kosmetické firmě. Je příliš mladá na tak ponurý osamělý život mezi čtyřmi neutěšenými stěnami pronajatého bytu. Lucie se nelíbí sama sobě.

Sdílet

Její problémy s váhou se datují už do doby školních let. Poznámky spolužáků i otce ji zraňovaly, až si začala příjem kalorií hlídat do té míry, že si vypěstovala poruchu příjmu potravy. Nikdo z rodiny ale na tyto excesy, které byly vlastně voláním o pomoc, nereagoval. Miluje procházky s malou neteří, sestřino miminko si velmi oblíbila a začala toužit po vlastním. Ráda by změnila svůj život, chtěla by najít partnera a sdílet své dny s někým blízkým. Chtěla by dát svému životu smysl a prožít konečně něco hezkého. K tomu se ale potřebuje cítit jako atraktivní a rozhodně sebevědomější žena.

V časopisu vyhrála liposukci a nechala si odsát tuk na dolních partiích, které ji trápí. Od té doby se drží a zákrok jí pomohl. Prošla castingem do pořadu Nahá jsi krásná a dostala příležitost zapracovat s Liborem Šulou na své osobnosti a zevnějšku. Je jasné, že to Libor v roli prince, který musí prosekat husté houští částečně zděděných depresí a pochyb obklopujících Lucku, nebude mít snadné. Není na to ale sám a Lucie má konečně motivaci, touží po změně. Kromě četby a filmů, které má Lucie ráda, hraje také squash s kamarádem. Není beznadějný případ, dokáže vyvinout aktivitu, zkoušela inzeráty, vše ale skončilo na nízkém sebevědomí, uzavřenosti a studu.

Lucie bere účast v pořadu jako příležitost, jako životní výzvu, na kterou tak dlouho čeká. Možná že přes obrazovku najde svého prince, který nemusí být krásný, ale měl by si rád povídat, protože Lucka potřebuje podněty a povzbuzení. Pokud se chcete podívat, jak se budí zakleté princezny, nenechte si ujít „pohádku o Lucii“, další příběh z cyklu Nahá jsi krásná. Sledujte již v úterý 24. března ve 21.20 na Primě!