Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Přišla o jezdeckou kariéru i o ledvinu

[Tisková zpráva] Marta je mladé děvče s přirozeným půvabem. Její život byl a je nerozlučně spojen s koňmi, a to v dobrém i zlém. Dětství v přírodě a v sedle by jí mohl kdekdo závidět. Od šesti let vyrůstala na rodinné farmě ještě se sedmi sourozenci. Byla benjamínkem, favorizovaným dítětem, protože to vypadalo, že bude slavit úspěchy jako jezdkyně. Jenomže pak přišel pád, úraz a dlouhá hospitalizace a následné pochyby, strach a přibírání na váze. Vysněná kariéra v jezdeckém sportu se nekonala. Nezhatily se jen sny předposlední účastnice pořadu Nahá jsi krásná, ale i jejího otce, který do ní vkládal velké naděje a takový zlom špatně nesl. Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý 26. května ve 21.20 na Primě!

Sdílet

Když Marta spadla z koně, natrhla si ledvinu a musela být skoro dva měsíce v nemocnici. Na koni jezdí dodnes, ale začala se bát skákat přes překážky. Hospitalizace a rekonvalescence způsobily, že se sportovkyně začala zakulacovat – a to je jeden z hlavních důvodů, proč se přihlásila do pořadu. Marta chtěla sportovat, aby zhubla, přišly ale další úrazy. Změněná vizáž a zklamání vzaly Martě kus sebevědomí, po pádu se v soudržné rodině hodně změnily vztahy. Tatínek nedokázal skrýt své zklamání a dceru to mrzelo a mrzí dodnes. Je to pro ni hodně citlivé místo.

Marta potřebuje především posílit sebevědomí, protože si nevěří. V současné době je oficiálně nezaměstnaná, i když vystudovala zemědělskou školu a je vyučená kadeřnice, myslí si ale, že jako kadeřnice za moc nestojí. Pracuje na rozlehlém rodinném statku v Dolní Rovni, který by ráda jednou převzala. Její partner do ní kvůli nadváze nerýpe, to spíš její rodina. Ráda by se cítila více žensky a dozvěděla se, jak se má oblékat, česat a líčit, aby vypadala svůdně jako vamp. U Marty nahradila adrenalin na koňském hřbetě motorka a amazonka Marta dnes ráda sviští po silnici a užívá si rychlé riskantní jízdy. Stejně jako do rychlé jízdy se po hlavě pustila i do snahy o vyřešení svého problému. Proto se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná a požádala Libora Šulu o pomoc. Podaří se Liborovi přesvědčit Martu o její výjimečnosti? Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý 26. května ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).