Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Přítel ji opustil během těhotenství, protože ztloustla

[Tisková zpráva] Dvaadvacetiletá svobodná maminka Veronika z předměstí Teplic je na mateřské dovolené s dvouletým synem Honzíkem a přitom dálkově studuje sociálně právní školu. V těhotenství přibrala třicet kilo, nyní má mírnou nadváhu. Ví o sobě, že je obézní, ale vidí se mnohem kritičtěji, než by měla. Má souměrnou postavu, je to holka krev a mlíko.

Sdílet

Imaginární pupeční šňůra mezi ní a její maminkou-učitelkou se přetrhla teprve nedávno, když se Veronika přestěhovala do malého obecního bytu (spíš z ohledů k matce než z vlastní potřeby). Je už dva roky bez partnera a chtěla by si najít hodného muže a tátu pro syna. Jenže si neumí představit, že by se před ním svlékla, protože Veronika si opravdu nemyslí, že nahá je krásná.

Docela hezky a velkoryse mluví i o otci svého syna, který ji opustil, když byla těhotná, protože ztloustla. A právě v bývalém partnerovi vězí její problém. Autoritativní a zajištěný přítel jí asi částečně suploval otce, kterého v citlivém věku postrádala. Veronika byla jeho paralelní známost, rodinu kvůli ní neopustil. Nechal o osmnáct let mladší Veroniku, protože se rozhodla porodit jeho dítě. Komplikace s mateřstvím a nadváha způsobily, že Veronika ztratila pro přítele přitažlivost. Získala zato Honzíka, který je pro ni vším, dnes by chtěla pro syna normální rodinné zázemí a mužský vzor.

Komplikuje to psychický blok, který má v hlavě a který několika nešetrnými poznámkami, trapným, obligátním pozdravem do sluchátka Ahoj, tlusťochu!, a bolestivou situací okolo těhotenství vybudoval její expřítel. Veronika měla těžký porod, který ji také částečně poznamenal. Je to ale Lvice, bojovnice a chce se posunout dál. Není to určitě ztracený případ. Rozhodla se jít štěstí naproti a udělat pro to, co se dá.

Na svém vzhledu zatím oceňuje pouze oči a vlasy, i když má klasicky hezkou tvář jako ze starého barokního obrazu. Má štíhlý pas, ale nenávidí svoje břicho a stehna. Obléká se do myších barev a sportovních střihů, pokud možno co nejpohodlnějších. Pod vlivem Honzíkova otce se odvykla líčit se, atraktivně oblékat a vůbec o sebe pečovat. Do zrcadla a výloh se raději nekouká, nahá si připadá ohavná. V novém bytě má proto zatím jen malé zrcátko. Má psychický blok navázat intimní vztah, protože tuto bariéru nedokáže překonat. Neumí si představit, že někdo překročí práh jejího bytu a uvidí ji v celé nahotě (podle Veroniky v celé ošklivosti). Zbourá tuto falešnou zeď postavenou z komplexů Libor Šula a tým jeho šikovných pomocníků z pořadu Nahá jsi krásná? Sledujte pořad Nahá jsi krásná v úterý 28. dubna ve 21.15 na Primě!