Hlavní navigace

Nahá jsi krásná: Svému tělu říká Karel

[Tisková zpráva] Čtyřiadvacetiletá Karolína z Prahy je svobodná a bezdětná vyšší brunetka, která si připadá tlustá, neforemná a nehezká. Když se namaluje, líbí se jí v zrcadle aspoň obličej, říká, že busta ještě ujde. Má se ráda, a proto by chtěla přijmout i svoje tělo. Vidí se ale téměř jako chlap, svému tělu říká Karel. Tak jí říkali spolužáci ve škole. Problémy a nehezké věci zametá pod koberec, takže se v té její skříni, kde dnes visí převážně sportovní oblečení, asi nějaký ten kostlivec najde…

Sdílet

Pracuje jako manažerka restaurace a žije s o třicet let starším, dobře situovaným přítelem, kterému se líbí. A v tom je právě háček – přítel podniká úspěšně v gastronomii a s Karolínou si dopřávají. Oba milují jídlo, někdy pořádají skutečné hody i kolem desáté večer, Karolína to nazývá gastronomickým orgasmem. Je to vůbec požitkářka, i když má ráda zdravé věci, neomezuje se, a života si ráda užívá včetně sexu. Je kreativní a hravá, inteligentní, má smysl pro humor, jejím velkým koníčkem je fotografování.

Když trochu povyrostla, spolužáci se jí smáli, že je zavalitá, a oslovovali ji Karle. Mrzelo ji, že se za ní kluci neotáčejí a vnímají ji jen jako kamarádku. Myslela si, že ji nikdo nechce, a trápila se kvůli tomu. Jinak ale Karolína pocity ukřivděnosti nebo přehnaným studem netrpí. Vnímá se jako extrovert, hrávala dokonce divadlo a šla odhodlaně do pořadu Nahá jsi krásná. Cítí se mladší, než je, tak na jednadvacet.

Karolína brzy ráno vstává, aby se mohla pěkně upravit. Prohlíží v zrcadle všechny své domnělé tělesné nedostatky, zkoumá celulitidu, v rukou potěžkává tukové záhyby v pase a na bocích, hodnotí nestejně veliká prsa. Po této každodenní konfrontaci si vezme menší zrcátko a věnuje se hlavě, která se jí jakž takž líbí. Perfektně se nalíčí, s účesem prý umí hotová kouzla, a pak najde odvahu vyjít do ulic. „Ulítává“ na botách, má jich doma 35 párů! Také miluje šperky – boty a šperky totiž nemají s konfekční velikostí nic společného. A ví, že kvalitně střižené sako udělá dobrou službu každé siluetě.

V minulosti chtěla odpoutat pozornost od své postavy optickým trikem. Aby upozornila na hezkou hlavu a obličej, nosila výstřední účesy – postupně byla holohlavá, zkoušela i oranžové nebo pruhované vlasy. Také chodila do školy v sárí nebo dorazila v šatech z listí – jako královna podzimu –, to aby si okolí všímalo jejího „obalu“, a ne toho, co je pod ním. Podaří se Liborovi probudit lásku ke Karolínou tolik proklínanému obalu, respektive k vlastnímu tělu, a přesvědčí ji, že je nahá krásná? Nenechte si ujít další díl pořadu Nahá jsi krásná v úterý 5. května ve 21.15 na Primě!