Hlavní navigace

Nainstalujte si Úschovnu do svého počítače

[Tisková zpráva] Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází oblíbený český server pro posílání objemných příloh s další převratnou novinkou – desktopovou aplikací Úschovna. Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz.

Sdílet

Kromě stejné fun­kcionality, jakou má webové rozhraní, přinese aplikace samozřejmě  i něco navíc.  Usnadní zasílá­ní zásilek a nabídne další navýšení limitů, tentokrát až na 4GB v zásilce. „Shrnuli jsme naše zkušenosti z téměř ročního provozu zákaznické podpory a navrhli aplikaci tak, aby reagovala na nejčastější problémy a podněty našich uživatelů“ komentovala aplikaci Helena Glücksmannová, support manager serveru Úschovna.cz.

Největší výhodou je možnost zasílání  celých složek a více souborů bez nutnosti komprese nebo časově  náročného zadávání do formuláře. Snadnější zasílání  umožní i přidá­vání souborů do zásilky metodou drag&drop a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje podle historie. Aplikace vyjde vstříc i uživatelům s nespolehlivým nebo hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž přerušované zasílání zásilky a vyrovná se i s výpadky připojení. 

Společnost Capsa-Premier s.r.o. vznikla sdružením serveru Capsa.cz a společností PREMIER system, a.s. a Witto, s.r.o. Capsa.cz je webový systém pro trvalé sdílení dat v týmu a správu projektů, PREMIER system, a.s. se zabývá vývojem a prodejem ekonomicko-informačního systému, WITTO, s.r.o. je účetní společnost poskytující své služby na Slovensku.