Hlavní navigace

Na svátek zamilovaných startuje nejpropracovanější komunitní portál v ČR - NajdiSiMě.cz

[Tisková zpráva] Přesně na svatého Valentýna spouští komunitní portál „NajdiSiMě.cz“ možnost registrace do budoucí nové komunity. Všichni mají tudíž nyní možnost získat lukrativní uživatelská jména – přezdívky. První uživatelé získají jednoduchá uživatelská jméno například „Tomas“, nebo „Petr“ a není třeba aby si jména komolili.

Sdílet

Tato novinka mezi českými komunitními portály nabízí svým uživatelům ty nejpropracovanější funkce. Mezi základní patří samozřejmě seznamka, chat, fórum, blogy, foto-galerie, ale také sdílení videa, hudby, video a audio chaty. Uživatelé NajdisiMě.cz mohou také zakládat fankluby i další skupiny a podkomunity.

Tento komunitní portál tak nabízí funkce a kombinace těch nejlepších zahraničních portálů jakými jsou YouTube, MySpace, Odeo, Flickr, Match a Facebook. NajdiSiMě.cz je dostupný v českém jazyce a angličtině. V budoucnu přibude němčina a francouzština. „Tímto krokem chceme uživatelům portálu umožnit mezinárodní komunikaci, pohodlné spojení a možnost seznámení v mezinárodním měřítku prakticky bez bariér.“ Dodává jeden z provozovatelů Martin Slapnička. „Ne všechny funkce jsou momentálně dostupné. Některé čekají na dostatek registrovaných uživatelů.

Například rozsáhlejší filtry při hledání, nebo inzertní modul by prakticky v tuto chvíli postrádal smysl.“ Doplňuje Slapnička. V budoucnu komunitní portál nabídne inzertní modul nejen pro seznamovací inzeráty, ale také katalog inzercí všech segmentů. Celou aplikaci k portálu NajdiSiMě.cz dodala na klíč společnost BoonEx Pty Ltd. která je specialistou právě na vytváření komunitních softwarů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).