Hlavní navigace

Katalog firem Najisto.cz rychle vyrostl, měsíčně jej navštívilo 1,2 mil. uživatelů

[Tisková zpráva] V listopadu minulého roku byla spuštěna beta verze nového firemního katalogu Najisto.cz, který spojil katalogy portálu Atlas.cz a Centrum.cz. Za poslední měsíc navštívilo Najisto.cz rekordních 1,2 mil. unikátních uživatelů, což jej řadí s velkou převahou na druhou příčku mezi firemními katalogy. Právě v těchto dnech katalog Najisto.cz odstartoval v ostrém provozu.

Sdílet

,,Před spuštěním Najisto.cz jsme ověřili a aktualizovali 90% kontaktů v databázi a tato detailní a náročná práce samozřejmě nadále pokračuje. Vše proto, abychom dostáli našemu slibu uživatelům – Katalog, se kterým se dovoláte,“ říká Tomáš Kordík, ředitel produktů pro malé a střední podniky v Centrum Holdings, a pokračuje: „Po necelých třech měsících provozu katalogu považujeme prolomení miliónové hranice za fantastický úspěch. Výrazný růst návštěvnosti dokazuje, že jsme vsadili na správnou kartu – kvalitu informací v jednotlivých zápisech. Pro Najisto.cz nyní připravujeme několik dalších novinek a pevně věříme, že nám pomohou brzy dosáhnout další mety v návštěvnosti – 2 mil. návštěvníků.“

Nejčastěji uživatelé katalogu Najisto.cz hledají například poskytovatele náhradních dílů na automobily, poskytovatele realitních služeb, výrobce nábytku a v poslední době i firmy, které poskytují rekvalifikační kurzy.

Zdroj dat k navštěvnosti: Google Analytics

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).