Hlavní navigace

Nakupte dárky na internetu a pomozte dětem v nesnázích

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nakupte dárky na internetu a pomozte dětem v nesnázích

Linka bezpečí ve spolupráci se společností EXPLORER opět otevřela adventní internetovou aukci. Tato aukce přináší všem, kteří se jí zúčastní, nejen možnost nakoupit milé dárky pro blízké bez tlačenic v obchodech, ale i dobrý pocit, že účinně pomohli těm, kteří pomoc potřebují.

Praha, 29. prosince 2005 – Druhá adventní internetová aukce byla na adrese www.aukce.lin­kabezpeci.cz zahájena v polovině listopadu a až do 7. prosince mají všichni návštěvníci možnost vydražit mnoho hodnotných dárků. Významní čeští umělci darovali pro Linku bezpečí svá díla. Se svou troškou do mlýna přispěla i řada českých firem. Ve výpisu aukce se nachází například grafika malířky Ivy Hüttnerové, plastika Olbrama Zoubka, řada zajímavých knih nejen pro nejmenší, společenské a počítačové hry apod. Výtěžek z aukce pomůže dětem, které si nevědí rady a se svými problémy se obracejí na Linku bezpečí. V současné době již účastníci aukce pomohli částkou téměř 75 tisíc korun.
Účast v aukci je jednoduchá. Zájemce se zaregistruje a pak může během celých 22 dní „přihazovat“ k ceně vybraného předmětu. Ten, jehož nabídka bude nejvyšší ve chvíli uzávěrky, tj. ve středu 7. prosince 2005 ve 12.00 hodin, předmět získá. Po složení finanční částky si ho vydražitel/ka může převzít.
Společnost EXPLORER je hlavním partnerem aukce a pro Linku bezpečí zdarma provozuje a technicky zajišťuje internetové stránky aukce. Ředitel společnosti Jan Hájek k tomu říká: „Adventní aukci jsme s Linkou bezpečí uspořádali už v loňském roce. Tehdy tento projekt vynesl zhruba 150 tisíc korun. Naše činnost tedy přinesla své ovoce. Očekáváme, že letošní aukce by mohla mít ještě lepší výsledky.“

Přijďte pomoci a nakoupit dárky pro své blízké na www.aukce.lin­kabezpeci.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).