Hlavní navigace

Nakupte se slevou v novém elektronickém obchodě www.intelek.cz a vyhrajte zájezd za 20 tisíc korun

[Tisková zpráva] Společnost INTELEK, distributor komponent a systémů pro počítačové sítě, spustila od listopadu nový elektronický obchod. Ten nabízí snadné vyhledávání produktů podle jejich parametrů, on-line sledování stavu skladu, vyřízení objednávky i přehled o jejím doručování a také aktuální novinky o nabízených technologiích.

Sdílet

Každý zákazník, který v době od 27. listopadu do 7. prosince v novém elektronickém obchodě nakoupí, dostane slevu ve výši 5 % z objednávky a dopravu zdarma. Navíc všechny objednávky nad 1000 Kč budou zahrnuty do slosování o poukázku na zájezd v hodnotě 20 000 Kč.

Nový elektronický obchod společnosti INTELEK nabízí několik zajímavých novinek. Nakupující mohou volit mezi tříděním podle oboru, druhu, značky či kategorie nabízených produktů. V rámci oborů lze vybírat mezi rozváděči, strukturovanou kabeláží, aktivními prvky, prvky pro bezdrátové sítě a prvky pro optické sítě. V rámci druhu lze zvolit typ výrobku, například patch panely.

Kromě přehledného třídění produktů, které je u kvalitnějších obchodů samozřejmostí, nabízí nový elektronický obchod také vyhledávání produktů podle jejich technických parametrů. V rámci vybraného druhu kupovaného výrobku se nabízejí relevantní technické parametry, pomocí nichž lze vymezit vlastnosti hledaných výrobků.

Aby se zákazníci snadno dozvěděli o cenových akcích, novém zboží a novinkách ze světa síťových technologií, nabízí nový obchod pravidelné a aktuální zpravodajství. Na stránkách obchodu lze také nalézt ke stažení dokumenty a software k nabízeným produktům. K dispozici je rovněž průvodce celým webem a elektronickým obchodem.

Nový elektronický obchod zobrazuje také informace o dostupnosti zboží ve skladu. U svých objednávek mohou zákazníci on-line sledovat průběh dodávky zboží. Nový elektronický obchod a další informace naleznete na adrese www.intelek.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).