Hlavní navigace

Nakupujte on-line až do 23.12.

[Tisková zpráva] Platí při variantě vánoční dopravy messengerem dostupné pro pražské zákazníky a platbě přes internet (platební kartou nebo eBankou)

Sdílet

Pro pražské zákazníky jsme připravili speciální vánoční dopravu messengerem. Zboží zakoupené ještě v sobotu 23.12. do 8:00 hodin ráno doručíme odpoledne ve stejný den.

Dožeňte, co jste během posledního týdne nestihli. Při platbě přes internet (platební kartou nebo eBankou) a pokud bude zboží na skladě Datartu to lze zvládnout!

Necháváte-li vánoční nákupy na poslední chvíli, přečtěte si několik tipů jak být spolehlivým Ježíškem a sehnat všechny dárky pro své nejbližší do Štědrého večera!

  • Nakupujte pouze zboží skladem Datartu. Zboží na objednání pod stromeček již nestihneme.
  • Malé zboží jako jsou fotoaparáty, domácí kina, notebooky, pánské holící strojky, espresa, GPS navigace apod. můžete nakupovat až do 21.12. do 13:00 hodin za předpokladu: on-line platby platební kartou, prostřednictvím eBanky nebo zvolením dobírky (platba v hotovosti při předání zboží) a zároveň, objednání dopravy prostřednictvím České pošty nebo kurýrní společnosti PPL a pokud budete k zastižení na dodací adrese druhý den po objednávce (pro objednávky z 21.12. tedy v pátek 22.12.)
  • Pro osobní odběr na kamenných prodejnách (objednávejte nejpozději 19.12. včetně) je potřeba uhradit objednané zboží on-line (platební kartou nebo prostřednictvím banky; hotovostní platba při převzetí není nabízena).

Velké spotřebiče jako jsou plazmové TV, pračky, sušičky apod. vozíme vlastní dopravou DATART, která může být v některých regionech již zaplněna. Doporučujeme vytvořit objednávku a počkat na potvrzení termínu naším klientským centrem.

V našich kamenných prodejnách můžete nakupovat samozřejmě ještě 24.12.