Hlavní navigace

Napsat Ježíškovi lze i na webu

[Tisková zpráva] "Už máš dost »super« vánočních dárků (ponožky, šampón nebo slipy)? Napiš dopis Ježíškovi a možná dostaneš, co si skutečně přeješ! - stojí v záhlaví webové stránky www.DopisJeziskovi.cz, kterou spustila společnost Retail Info.

Sdílet

Na serveru DopisJežíškovi.cz, který provozuje společnost Retail Info, mohou dospělí i děti bezplatně zveřejnit svá vánoční přání a předejít tak štědrovečernímu zklamání. Seznam dárků, resp. webové odkazy na ně, poté server rozešle na určené e-mailové adresy. Příjemci mailu si pak na příslušné stránce mohou jednotlivá přání zarezervovat, což předejde tomu, aby se pod stromečkem sešlo několik balíčků se stejným obsahem. V online formuláři je pro jistotu k dispozici i rubrika „Dárky, které fakt nechci“.

Ten, kdo každým rokem pracně přemýšlí, čím rodinu nebo přátele potěšit, uvítá na hlavní stránce odkaz „Tip na dárek“, vedoucí na www.AkcniCeny.cz, největší spotřebitelský informační portál o nakupování v maloobchodních řetězcích, kde se prezentují aktuální nabídky z letákových akcí. Ten v listopadu dosáhl rekordní denní návštěvnosti 30 996 unikátních účastníků.

„Chceme uživatele našich služeb přesvědčit, že pokročilé informační technologie vládnou nejen na zemi, ale dospěly už i do nebeských sfér,“ komentoval s úsměvem spuštění ježíškovského serveru generální ředitel Retail Info Patrik Mališ. „Zveřejnění dárků na webu sice nepatrně poodhaluje tradiční roušku vánočního tajemství, ale může ušetřit mnoho nepříjemných překvapení.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).