Hlavní navigace

Nástroj Abra eService umožňuje vzdálené připojení

[Tisková zpráva] Uživatelé systémů Abra Gx už nemusí platit za výjezdy konzultanta. Nový nástroj eService umožňuje specialistovi připojit se k počítači zákazníka přímo od svého stolu.

Sdílet

Od verze 8.04.15 je součástí informačních systémů ABRA Gx nástroj pro snadnější dostupnost služby ABRA eService – poskytování vzdálených servisních zásahů. V rámci této služby se konzultant rychle a jednoduše prostřednictvím internetu připojí k počítači zákazníka a může na něm pracovat se systémem ABRA, s prostředím počítače či počítačovou sítí. Nástroj umožňuje rovněž zasílání a přijímání souborů online.

„Servisní zásah může být proveden relativně rychle ihned po zadání,“ vysvětluje obchodní ředitel Abra Software Martin Bok. „Není nutné čekat na příjezd konzultanta, starat se o něj a platit výjezd, což našim zákazníkům uspoří nejen finanční náklady, ale také čas.“

O možnostech služby ABRA eService se každý uživatel může informovat u svého ABRA Asistenta nebo na Hot Line, kde si může vzdálený servisní zásah rovnou objednat.