Hlavní navigace

Natáčej ve Full HD, ukládej na SSD

[Tisková zpráva] Digitální kamery Samsung řady H oplývají možností natáčení videa ve Full HD kvalitě. Navíc, jako první na světě, využívají pro uložení záznamu revoluční paměťové zařízení SSD (Solid State Drive).

Sdílet

Samsung Electronics Co., Ltd. přináší, jako první na světě, digitální kameru s paměťovým zařízením SSD (Solid State Drive). Natáčení ve Full HD rozlišení (1920×1080) díky HD objektivům Schneider je u kamer H106, H105, H104 a H100 samozřejmou záležitostí. Optická stabilizace obrazu pak zaručí dokonalý obraz za všech okolností.

Ptáte se, co je to SSD? Jedná se o paměťové zařízení, které využívá typ paměti Solid State Drive (SSD), díky němuž můžete ukládat data nekonečně mnohokrát. Toto nové paměťové zařízení překonává klasické HDD v mnoha ohledech. Jednak v rychlosti, bezpečnosti, kapacitě, spolehlivosti, spotřebě energie a hlavně hluku. Díky konstrukci bez pohyblivých součástek jsou paměti SSD odolnější a tišší než HDD.

Technologie paměťového zařízení je oproti běžným HDD natolik převratná, že nabízí prakticky v každém parametru výhodu. Představte si… SSD je 7krát menší a 12krát lehčí než 1,8” HDD, spotřeba energie je u SSD při přehrávání a ukládání dat 8krát nižší než u HDD, díky čemuž baterie vydrží déle. U paměti SSD můžete opakovaně zapisovat a mazat data – více než milionkrát za sebou – což je 4krát více než u HDD. Maximální životnost paměti SSD je 1milion hodin, tj. 134 let. Spuštění a přístup k funkcím je u SSD videokamer Samsung 3krát rychlejší než u HDD videokamer. SSD videokamera pracuje bez akustického hluku a s nízkými emisemi tepla…

Video ve Full HD rozlišení (1920 × 1080) přináší mnohem větší čistotu obrazu, jasné barvy a neuvěřitelné množství detailů. A také to znamená, že při prohlížení i na těch největších HD televizorech vám neunikne jediný pixel. Výsledkem je dokonale reálné video s jasnými a živými barvami bez digitálního šumu a kazů, se kterými jste se možná setkali u jiných kamer.

Spojením technologie SSD a záznamu videa ve Full HD kvalitě přichází na trh špičková řada videokamer Samsung.