Hlavní navigace

Natáčení Česko Slovenské SuperStar pokračuje!

[Tisková zpráva] Natáčení úspěšné pěvecké show Česko Slovenská SuperStar dospělo o tomto víkendu do další fáze. Soutěžící, kteří uspěli v castingových kolech, absolvovali další vyřazovací proces – tzv. Divadlo a Dlouhou cestu. Na jejím konci je po téměř třídenním natáčení známa semifinálová čtyřiadvacítka soutěžících, které diváci uvidí v živých přenosech Česko Slovenské SuperStar už za několik týdnů!

Sdílet

Praha 1. února 2011 – Natáčení epizod Česko Slovenská SuperStar je v plném proudu! Přesně sto soutěžících, kteří uspěli se svým pěveckým výkonem v castingových kolech, dostalo během uplynulého víkendu šanci na postup do dalších kol této show. Všichni se sešli v sobotu ráno před Obecním domem v Praze, kde bouřlivým aplausem přivítali porotu, která přijela netradičně – v kočáře! Poté se brány otevřely soutěžícím a pěvecké klání a přesvědčování poroty, že právě tento hlasových rozsah stojí za postup, se rozjelo na plné obrátky!

Skvělá porota ve složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Paľo Habera a Rytmus byla po celý víkend ve střehu. Zkušení odborníci z hudební branže svědomitě hodnotili a vybírali ty nejtalentovanější adepty, kteří si postup do dalšího kola na základě svých hlasových dispozic zaslouží. Nejdříve zazpívali všichni sólo s doprovodem klavíru, poté byli rozděleni do čtveřic a dostali na výběr jednu ze tří písní, kterou pilovali po celou noc, aby ráno mohli porotu zaujmout nejen hlasovým, ale i vizuálním projevem. Nechyběly rozmanité rekvizity a také vtipné kostýmní doplňky.

Také během neděle probíhalo postupné vyřazování na základě pěveckých výkonů soutěžících, které se samozřejmě neobešlo bez výkřiků radosti, ale i slz zklamání. Čtyřicet vyvolených, kteří uspěli v Divadle, poté absolvovalo během nočních hodin další vyřazovací fázi soutěže, tzv. Dlouhou cestu, která se natáčela ve velmi zajímavých prostorách pražského Ekotechnického muzea. Náročné téměř třídenní natáčení, které porota i soutěžící absolvovali, odhalilo postupující semifinálovou čtyřiadvacítku, na jejíž pěvecké výkony se diváci mohou těšit už za několik týdnů!

Vítěz druhé řady Česko Slovenské SuperStar získá kromě otevřených bran do hudebního světa českého i slovenského showbyznysu také kontrakt v hodnotě 100 000 eur.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).