Hlavní navigace

Natáčení další řady sitcomu Comeback odstartováno

[Tisková zpráva] Další příhody oblíbených hrdinů původního českého sitcomu Comeback začala natáčet v těchto dnech televize Nova. V hostivařských ateliérech vznikají nové epizody, které slibují spoustu legrace a bláznivých zážitků ze života rodiny Pacovských. Skalního metalistu Ozzáka mimo jiné osud donutí obléci si oblek s kravatou či sednout do luxusní limuzíny.

Sdílet

Praha 6. května 2010 – Další bláznivé příběhy ze života svérázného metalisty Ozzáka (Martin Dejdar) a jeho blízkých začala v těchto dnech natáčet v ateliérech v Praze-Hostivaři televize Nova. Ani v dalších dílech českého sitcomu Comeback nebudou chybět Ozzákův bratr Tomáš (Tomáš Matonoha), bývalá disco hvězda, snažící se o návrat na výsluní, jeho pragmatická dcera Iva (Kristýna Leichtová), potrhlá prodavačka z krámku U dvou akordů Marcelka (Dana Batulková) či svérázná sousedka Simona (Simona Babčáková) se svými dvojčaty Sašou a Lexou (Marie Doležalová a Matouš Ruml).

I tentokrát prožijí hrdinové Comebacku řadu životních kotrmelců a trampot, řešených neuvěřitelnými způsoby a doprovázených originálním humorem, který je českému televiznímu divákovi velmi blízký. Hrdinové Comebacku se mimo jiné vypraví na zabíjačku, budou mít co do činění s tříděním odpadu, na scéně se objeví další známé osobnosti, zvířata a hrdinové seriálu vymění otlučenou rachotinu za exkluzivní limuzínu Hummer. Tomáš bude zvažovat nabídku na propagaci jedné politické strany a Ozzák se netradičně ocitne v obleku.

Premiérové vysílání prvních dvou řad Comebacku dosáhlo v cílové skupině D 15–54 průměrného podílu na sledovanosti 48,33 %. V cílové skupině D 15+ sledovalo příběhy Ozzáka a jeho nejbližších průměrně 1 276 tisíc diváků, přičemž největší oblibu si projekt získal u diváků ve věku 15 až 24 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).